WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

D-Lab Sun Active

Suplementy przyspieszające opaleniznę Sun Active

Uważa, że się promienie UV są aż w 80% odpowiedzialne za starzenie się skóry. Dlatego ochrona skóry przed słońcem to najlepsze, co możesz zrobić dla jej młodości. Marzysz jednak o złocistej opaleniźnie latem? Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z nutrikosmetyków mających na celu pobudzenie produkcji melaniny w skórze – dzięki nim uzyskasz efekt skóry muśniętej słońcem nawet bez wystawiania jej na szkodliwy wpływ słońca. 
Skutki nadmiernej ekspozycji na słońce widać po latach – skóra staje się przesuszona, matowa, zrogowaciała, bardziej pomarszczona i wiotka (to wynik przyspieszonej degradacji kolagenu i elastyny), pojawiają się na niej przebarwienia, zwiększa się ryzyko podrażnień i zachorowania na czerniaka. Dlatego warto już w młodości wyrobić w sobie nawyk „zdrowego opalania”. Pomoże w tym suplementacja stymulująca naturalną opaleniznę, bez konieczności wystawiania skóry na słońce. To idealny produkt dla wszystkich osób, które lubią „dotyk słońca” na ciele, a jednocześnie chcą chronić się przed negatywnym działaniem promieni UV.
Sun Active D-Lab
Sun Active francuskiej marki D-Lab Nutricosmetics to kompleks naturalnych karotenoidów, który nie tylko przyspiesza i intensyfikuje opaleniznę, ale też wzmacnia naturalną ochronę skóry przed działaniem słońca. Zawiera:
  • Naturalne karotenoidy z kurkumy, moreli i marchewki – przyspieszające pojawienie się złotej, ładnej opalenizny.
  • Glukonian miedzi – wspomaga optymalną pigmentację skóry.
  • Astaksantyna i beta-karoten, prekursor witaminy A – aktywują i przedłużają opaleniznę dla zachowania dłuższego efektu „muśnięcia słońcem”.
  • Ekstrakt z kurkumy i mikrokapsulowany likopen pomidorowy – mają właściwości przeciwzapalne.
  • Selen, miedź i witamina B2 – pomagają chronić skórę przed stresem oksydacyjnym.
  • Wyciągi z liści czarnej porzeczki i granatu – są bogate w kwas elagowy o silnym działaniu przeciwutleniającym.
Testy satysfakcji przeprowadzone na grupie 21 osób (stosujących Sun Active Complex przez miesiąc) potwierdziły, że nutrikosmetyk ten:
  • aktywuje naturalną opaleniznę (86%),
  • pozwala uzyskać optymalną opaleniznę (86%),
  • odżywia i chroni skórę (76%),
  • a także – co ciekawe – pozwala uzyskać opaloną skórę nawet bez ekspozycji na słońce (71%).
Kompleks aktywuje naturalną opaleniznę, bez ryzyka pojawienia się pomarańczowego odcienia skóry, jaki dają np. niektóre samoopalacze. 
Cena: 100 zł / 28-dniowa kuracja (1 kapsułka dziennie)

Dodaj komentarz


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki