PODZIEL SIĘ

Witamina C ma status gwiazdy w pielęgnacji skóry! To jedna z najbardziej aktywnych substancji odmładzających. Zaaplikowana w odpowiedniej formie (lewoskrętnej, która jest stabilna i dzięki temu aktywna po aplikacji na skórę) oraz wysokim stężeniu stymuluje produkcję kolagenu, redukuje zmarszczki, rozjaśnia i rozświetla skórę, ma silne działanie przeciwutleniające. Kuracje z witaminą C to podstawa pielęgnacji. Polecamy 15 witaminowych hitów z gabinetów i aptek!

serum Auriga1. Flavo-C Forte Serum
(Auriga, 15 ml, ok. 90 zł) 

Kultowe serum z 15% witaminą C (w formie lewoskrętnej) oraz 30% wyciągiem z Gingko Biloba. Łatwo się rozprowadza, bardzo szybko daje efekt promiennej skóry.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.