WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna

Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna

Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna

al. Kochanowskiego 20 CD
51-601 Wrocław, dolnośląskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 14:00

O Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna

Jedna z najbardziej znanych klinik w Polsce, która specjalizuje się w wysoko estetycznych terapiach, wykorzystujących interdyscyplinarną stomatologię i medycynę estetyczną do poprawy oraz odmłodzenia rysów twarzy.

Filarem metamorfoz uśmiechu jest autorski program leczenia ortodontycznego bez usuwania zębów, dający spektakularne efekty nazywane hollywoodzkim uśmiechem. Jego autorka dr Iwona Gnach-Olejniczak, opatentowała w Polsce nazwę Dental Face Lifting® dla programu wielopoziomowego i trwałego odmłodzenia oraz poprawy rysów twarzy. Ortodoncja estetyczna połączona z innymi zabiegami stomatologii (m.in. implantologią i protetyką) oraz terapiami skojarzonymi z zakresu medycyny estetycznej przyciąga do wrocławskiej kliniki gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Wśród pacjentów kliniki są m.in. Natalia Siwiec, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Kuba Wesołowski, Bartosz Porczyk, L.U.C i Tomasz Jacyków.

Klinika ma ogromne osiągnięcia w leczeniu bruksizmu, czyli nawykowego zgrzytania zębami, wywołującego dolegliwości bólowe, takie jak migreny, szumy uszne, bóle głowy, karku, szyi, oczu, pleców. Centrum Leczenia Przyzębia w Unident Union Dental Spa wykorzystuje wszystkie dostępne techniki w terapii tzw. paradontozy i chorób dziąseł.

Dr Iwona Gnach-Olejniczak to także jeden z pierwszych implantologów, akredytowanych w Polsceprzez ministerstwo zdrowia i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Za wkład w rozwój implantologii nagrodzona tytułem Platinum Preffered amerykańskiego koncernu Biomet 3i. Wraz z dr Wojciechem Kołosowskim, przeprowadzającym w klinice zabiegi implantologiczne i chirurgiczne, uznana za osobowość implantologiczną i nagrodzona statuetką „Kryształowego Tytana” przez szwedzki system implantologiczny Astra Tech koncernu Dentsply IH.

Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna we Wrocławiu to nowoczesna klinika anti-aging, o pełnej ofercie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, modelowania ciała i makijażu permanentnego. W komfortowych wnętrzach, 10 minut od centrum Wrocławia, zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie najlepsze terapie odmładzające, wykorzystujące światowe hity medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w wygładzaniu zmarszczek, harmonijnym powiększaniu i modelowaniu ust, wykonujemy makijaż permanentny, wydobywający charakterystyczne piękno brwi, oczu, ust. Stosujemy najlepsze preparaty na bazie kwasu hialuronowego do modelowania rysów twarzy m.in. Juvederm Vycross – Volbella, Volift, Voluma. Wykorzystujemy toksynę botulinową do redukcji zmarszczek mimicznych oraz korekty rysów twarzy.

Cenimy naturalne efekty terapii anti-aging, dlatego podstawą planów zabiegowych jest kondycjonowanie skóry na wszystkich jej poziomach, od naskórka po skórę właściwą. Stawiamy na regularne serie zabiegów laserowych, w tym laserowy resurfacing i liftingi laserowe. Zagęszczamy i ujędrniamy skórę urządzeniami hi-tech z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków, radiofrekwencji – Venus Legacy, Vivace, Zaffiro. Mamy w ofercie rekordową liczbę mezoterapii i peelingów chemicznych. Stosujemy najlepsze zabiegi autologiczne z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP. U osób dojrzałych, cofamy zegar biologiczny skóry – o 10-15 lat.

W naszej klinice zlikwidujesz zmarszczki, pozbędziesz się cieni pod oczami, poprawisz owal twarzy, wysmuklisz twarz, powiększysz usta, a także odmłodzisz dłonie i dekolt. W zabiegach na ciało zaoferujemy ci likwidację cellulitu, redukcję rozstępów, zabiegi modelujące poprzez miejscowe niwelowanie tkanki tłuszczowej. Za pomocą laserów zamkniesz rozszerzone naczynka na ciele i twarzy, a także pozbędziesz się przebarwień.

Opinie o Unident Union Dental Spa Medycyna Estetyczna

Napisz opinię