WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Dr Eris Fit & Slim Therapy

Dr Irena Eris Fit & Slim Therapy

Nowość! Konturująca terapia antycellulitowa na ciało zapewnia miejscowe wyszczuplenie sylwetki i widoczną redukcję skórki pomarańczowej.

„Nadprogramowe” krągłości, których trudno jest się pozbyć dietą i ćwiczeniami? Wiotka lub luźna skóra, np. na brzuchu czy udach? A do tego widoczny cellulit? Te wszystkie defekty ciała pomoże ci zlikwidować kompleksowa terapia Fit & Slim Therapy marki Dr Irena Eris – wykonana w gabinecie. Już 3 zabiegi przyniosą widoczny efekt wysmuklenia, wygładzenia i ujędrnienia ciała! Terapia przeznaczona jest dla osób z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, z cellulitem, z mało elastyczną, wiotką skórą, jako profilaktyka antycellulitowa.

Receptury preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL użytych w zabiegu bazują na wielowymiarowej technologii stymulacji komórkowych procesów termogenezy i lipolizy, wpływając na modelowanie sylwetki oraz zmniejszenie objawów cellulitu. Innowacyjny kompleks CelluFITgen jako unikalne połączenie wyciągu z wyselekcjonowanych grzybów, nasion jęczmienia oraz kofeiny pobudza metabolizm komórkowy redukując grubość podskórnej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza jej rozwój szczególnie na brzuchu, pośladkach i udach. Zawarty w recepturze wyciąg z mikroalgii Tisochrysis Lutea przyspiesza proces spalania tłuszczu w dojrzałych komórkach i redukuje efekt „skórki pomarańczowej”.

Zabieg-terapia poprawia kształt ciała, wyszczupla oraz zwiększa jędrność i gładkość skóry. Można go wykonać w wariancie z infuzją tlenową, liposukcją ultradźwiękową lub masażem próżniowym DERMADRENAGE.

Efekty terapii to:

 • miejscowe wyszczuplenie,
 • ujędrnienie skóry,
 • zmniejszenie widoczności cellulitu,
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry.
Fit & Slim Therapy Dr Irena Eris

Spektakularne efekty zabiegu zostały potwierdzone przez Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris:

 • poprawa napięcia i elastyczności skóry u 100%*
 • poprawa jędrności skóry u 47%*
 • miejscowe wyszczuplenie sylwetki, szczególnie w obszarach objętych cellulitem u 67%*
 • zwiększenie gęstości skóry o 25%**

*Wyniki badań po serii 3 zabiegów
** Wyniki badań po serii 3 zabiegów wg pomiarów aparaturowych przeprowadzonych w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris

Zabieg Fit & Slim Therapy wykonasz w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris: www.instytuty.drirenaeris.com

Pielęgnacja domowa Fit & Slim Therapy Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Kontynuacją zabiegu jest domowa pielęgnacja, która wzmacnia i wydłuża efekty terapii. Receptury preparatów z tej gamy bazują na wielowymiarowej technologii stymulacji komórkowych procesów termogenezy i lipolizy, wpływając na modelowanie sylwetki oraz zmniejszenie objawów cellulitu. ich podstawowym składnikiem jest CelluFITgen – unikalne połączenie wyciągu z wyselekcjonowanych grzybów, nasion jęczmienia oraz kofeiny. Kompleks ten pobudza metabolizm komórkowy, redukując grubość podskórnej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza jej rozwój szczególnie na brzuchu, pośladkach i udach. Zawarty w recepturze serum wyciąg z mikroalgii Tisochrysis Lutea przyspiesza natomiast proces spalania tłuszczu w dojrzałych komórkach i redukuje efekt skórki pomarańczowej.

Fit & Slim Therapy
Fit & Slim Therapy

Fit & Slim Therapy Wygładzający Peeling Antycellulitowy do Ciała

Kremowy peeling do ciała dzięki optymalnemu stężeniu substancji aktywnych stymuluje procesy komórkowe kluczowe w redukcji cellulitu oraz wygładzaniu i ujędrnianiu skóry ciała. Aktywny masaż drobinkami alabastru, pochodzenia naturalnego, złuszczając obumarłe komórki naskórka, pobudza mikrokrążenie tkankowe, co sprzyja usuwaniu toksyn odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu oraz lepszemu dotlenieniu i odżywieniu skóry. Peeling zawiera też silnie skoncentrowany kompleks CelluFITgen, który efektywnie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Jego działanie wyszczuplające wzmacnia specjalnie dobrany ekstrakt z owoców czarnego pieprzu o silnym działaniu keratolitycznym, usprawniający transport substancji aktywnych do głębszych partii skóry.

Efekty działania*:

 • wygładzenie skóry – 100% badanych
 • poprawa miękkości skóry – 100% badanych
 • poprawa elastyczności skóry – 92% badanych
 • poprawa jędrności skóry – 88% badanych
 • zmniejszenie objawów cellulitu
 • optymalne nawilżenie skóry

Fit & Slim Therapy Antycellulitowe Serum Modelujące do Ciała

Silnie skoncentrowane serum do ciała stymuluje komórkowe procesy termogenezy i lipolizy, dzięki czemu wysmukla miejscowo sylwetkę oraz w widoczny sposób redukuje cellulit. Zawiera innowacyjny kompleks CelluFITgen, który pobudza tkankowe spalanie tłuszczu, a także wyciąg z mikroalogii Tisochrysis Lutea, który przyspiesza proces rozkładu tłuszczu, wygładza nierówności, wzmacnia strukturę skóry, napina ją i ujędrnia.

Efekty działania*:

 • widoczna redukcja objawów cellulitu – 80% badanych
 • wygładzenie skóry – 91% badanych
 • poprawa jędrności skóry – 86% badanych
 • wymodelowanie sylwetki
 • optymalne nawilżenie skóry

*Badania in vivo w Centrum Naukowo -Badawczym Dr Irena Eris.

Więcej na: www.instytuty.drirenaeris.com

logo dr Irena Eris

Dodaj komentarz