WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Pytania

nici z haczykami

Jakie nici są lepsze – z haczykami czy bez? Mam 48 lat i już widzę pierwsze chomiki i opadanie policzków. A widzę, że kliniki różne nici proponują…

Emi
dr Ewa Rybicka 13
Dr Ewa Rybicka

Rodzaj użytych nici zależy od planowanego efektu zabiegu. Jeżeli celem jest lifting tkanek, należy użyć nici z nacięciami ( haczykami).
Jeżeli w planie jest stymulacja skory, No w okolicy oka czy na szyi, armirujemy nici bez haczyków.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

16
Ruczaj Clinic
1

Dzień dobry,
W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest aplikacja nici z haczykami APTOS, które kotwicząc się w tkankach, unoszą je w pożądanym kierunku a dodatkowo materiał, z którego wykonane są nici, stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Aby upewnić się, że zabieg ten jest dla Pani odpowiedni, należy skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiamy serdecznie, Ruczaj Clinic.

12
Dr Bartosz Pawlikowski
1

Dzień dobry,
w Klinice Pawlikowski głównie pracujemy na niciach Aptos. Celem redukcji „opadającego policzka” najlepiej rozważyć implantację nici haczykowych, dających efekt uniesienia tkanek i odbudowy objętości.
Przed zabiegiem obowiązkowa jest konsultacja podczas której wybierzemy odpowiednie nici.
Pozdrawiam,
dr Bartosz Pawlikowski

6
One Clinic
1

Dzień dobry,
W naszej klinice stosujemy nici Aptos – rozpuszczalne lub trwałe. Nici liftingujące, czyli podnoszące opadające tkanki, najczęściej mają „haczyki”. Pozwala to na zahaczenie tkanek i podciągnięcie (+ utrzymanie ich) ku górze. Celem kwalifikacji do zabiegu i metody, wskazana jest konsultacja ze specjalistą.
Pozdrowienia,
dr n. med. Tadeusz Witwicki
klinika ONE CLINIC
http://www.oneclinic.pl