WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Jak wygląda zabieg modelujący BTL Vanquish Me?

Ten zabieg to marzenie! Skutecznie pozwala pozbyć się centymetrów w obwodach, a przy tym jest bezbolesny, wręcz przyjemny. Vanquish to jedyne urządzenie na rynku, które w sposób bezdotykowy niszczy selektywnie komórki tłuszczowe na wybranej partii ciała.

Dlaczego Vanquish jest tak skuteczny?

Jest to zasługa rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki – wynosi ona 45-47 stopni C, co doprowadza adipocyty do apoptozy. Trwałość efektów zapewnia fakt, że Vanquish rozbija nie tylko tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych, ale również same komórki. Są one usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Najlepsze efekty redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągane są, gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta.

Jak wygląda zabieg?

Przebieg zabiegu jest zautomatyzowany (niezależny od operatora) i bezdotykowy. Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się serie 3-4, po których rezultaty są naprawdę spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm!

efekty zabiegu Vanquish
Efekty zabiegu Vanquish

Opinie lekarzy:

dr_drozniakDr Agnieszka Drożniak-Konstanty, Vesuna Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, Kraków (www.vesuna.pl): Codzienne obowiązki sprawiają, że coraz mniej osób znajduje czas na regularne wizyty na siłowni. Marzymy o szczupłej sylwetce, dlatego próbujemy różnych diet-cud, których autorzy gwarantują rewelacyjne efekty. Tymczasem, dzięki postępowi technologicznemu marzenia o szczupłej sylwetce można spełnić naprawdę szybko i co najważniejsze – nieinwazyjnie. Seria zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Vanquish® Me przynosi imponujące efekty i przywraca pewność siebie. W trakcie zabiegu rozbijane są całe komórki tłuszczowe, nie tylko tłuszcz, który się w nich znajduje, dlatego rezultaty są długotrwałe. Terapia wyszczuplająca sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Najlepsze efekty terapii uzyskuje się po wykonaniu serii 4 zabiegów w odstępach 7-10 dni. W celu zmaksymalizowania efektów,  po każdym zabiegu wykonujemy drenaż limfatycznym urządzeniem Eat Skin Shock. Zabieg można wykonać na brzuch oraz boczki.

Zabieg wykonasz w:

VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Bora-Komorowskiego 37/B61, C.H. Krokus, 31-876 Kraków
tel. (12) 418 20 30;
ul. Kamieńskiego 11/B03, C.H. Bonarka City Center , 30-644 Kraków
tel. (12) 298 68 96;
recepcja@vesuna.pl
www.vesuna.pl

Vesuna Vanquish
Zabieg Vanqush w klinice Vesuna

Dodaj komentarz