WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Suplementy wzmacniające włosy

suplementy na włosy

Jeśli twoim problemem jest łysienie telogenowe (np. sezonowe, poporodowe, pocovidowe, po restrykcyjnej diecie itp.) albo masz włosy osłabione i zniszczone np. nieodpowiednią pielęgnacją czy stylizacją, suplementacja bogata w składniki odżywcze może dać zadowalający efekt poprawy jakości i gęstości włosów. Warunek: powinnaś stosować ją co najmniej przez 3 miesiące, aby zobaczyć efekty, co wynika z budowy i cyklu wzrostu włosa.

Marka D-LAB poleca swoje bestsellerowe produkty na gęste i mocne włosy:

Czysta Keratyna

Ten wyjątkowy produkt zawiera 100% naturalnej keratyny (500 mg) o opatentowanej formule (Cynatine HNS) – składnik ten jest klejnotem koronnym francuskiego Green-Tech. Badania kliniczne wykazały, że jej stosowanie hamuje wypadanie włosów i prowadzi do ich zagęszczenia, zapewniając:

  • prawie 4-krotne zmniejszenie utraty włosów w ciągu 30 dni,
  • zwiększoną odporność włosów na uszkodzenia podczas mycia i szczotkowania,
  • u 100% osób – zmniejszenie wypadania włosów,
  • u 90% – zwiększenie ilości włosów w fazie anagenu (wzrostu).

Preparat poprawia też strukturę włosów i dodaje im blasku, wzmacnia też paznokcie.

Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu stosowania!

Czysta Melanina

To wyjątkowy i nietypowy na rynku produkt, bo jego celem jest poprawa kolorytu włosów i jednocześnie zahamowanie ich nadmiernego wypadania. Zawiera hydrolizat keratyny naturalnie bogaty w melaninę (odpowiedzialną za kolor włosów), który stymuluje melanocyty znajdujące się w cebule włosa do produkcji barwnika – badania kliniczne wykazały, że po 60 dniach kuracji dochodzi do przyciemnienia i repigmentacji włosów. Suplement spowalnia więc i odwraca proces siwienia włosów. Ponadto regeneruje cebulki włosowe, wzmacnia włosy i zmniejsza ich nadmierne wypadanie. Można stosować go ciągle.

Hair Growth Complex

Kompleks stymulujący porost włosów (Complexe de Pousse) zawiera wysoce skoncentrowaną kompozycję ekstraktów roślinnych, które dostarczają włosom głównych składników budulcowych (aminokwasów, witamin z grupy B i minerałów) oraz stymulują cebulki i wzrost włosów. To przede wszystkim wyciąg z rukoli, spirulina oraz ekstrakt z łodygi bambusa – bogaty w krzemionkę. W teście satysfakcji przeprowadzonym przez markę D-LAB na grupie 157 osób – 95% zauważyło, że ich włosy rosną dwa razy szybciej, 87% to samo zaobserwowało na paznokciach, a aż 98% zamierzało kontynuować kurację.

Wszystkie produkty kupisz na: www.dlabpolska.pl

Dodaj komentarz