WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Suplementy dodające energii

suplementy dodające energii

Jesteś tym, co jesz :-) Jeśli masz niedobory żywieniowe, możesz czuć się osłabiona, zmęczona, pozbawiona chęci do jakiejkolwiek aktywności. Można to zmienić stosując odpowiednią suplementację. Odpowiednio dobrane składniki roślinne wspomogą też jasność umysłu i koncentrację!

Wszystkim potrzebującym zastrzyku energii D-LAB szczególnie poleca następujące produkty:

Stress Relief Complex

Dla relaksu i lepszej jakości snu polecamy kompleks na bazie grzybów i roślin adaptogennych, które pomagają w codziennym radzeniu sobie ze stresem, poprawiają samopoczucie, łagodzą napięcia nerwowe, ułatwiają spokojny sen. Stress Relief Complex (Complexe Lacher Prise) zawiera ekstrakt z pozłotki kalifornijskiej (poprawiający sen) oraz ekstrakt z soplówki jeżowatej, który jest 4 razy bardziej skoncentrowany w składniki aktywne niż cały grzyb, znany z kojącego działania na stres, zmęczenie i napięcie nerwowe. Preparat zawiera też składniki wzmacniające odporność: ekstrakt z eleuterokoka (żeń-szenia syberyjskiego), 4 razy bardziej skoncentrowany niż sama roślina znana z właściwości przeciwwirusowych, ekstrakt z grzybów shitake oraz organiczne reishi.

Dawka Koncentracji

To unikalna kompozycja 3 organicznych ekstraktów roślinnych (szafran, imbir, maca) poprawiających równowagę emocjonalną i koncentrację, a także zmniejszających napięcia nerwowe i zmęczenie psychiczne. Produkt idealny na sezonowe przesilenie i dla wszystkich osób, które potrzebują wzmocnienia psychicznego, żyjących w stresie, przepracowanych, zmęczonych, w czasie sesji egzaminacyjnej lub intensywnego projektu w pracy. Przywraca jasność myślenia, poprawia zdolność skupienia się. Organiczny wyciąg z szafranu zawiera najwyższą na rynku zawartość safranalu, aktywnej cząsteczki zwalczającej stres. Badania kliniczne wykazują korzyści wynikające z jej stosowania – poprawia nastrój, przywraca równowagę układu nerwowego, uspokaja. Imbir natomiast walczy z objawami zmęczenia psychicznego, mogącego powodować trwale utrzymujący się niepokój czy zaburzenia snu. Zwiększa ilość energii dostępnej dla organizmu przez cały dzień. Dzięki uznanym właściwościom tonizującym wzmacnia układ immunologiczny, abyśmy lepiej radzili sobie ze stresem i niepowodzeniami. Z kolei ekstrakt z organicznego korzenia maca (tzw. żeń–szeń peruwiański) pomaga stymulować aktywność intelektualną i wzmacniać pamięć, jest jedną z najbardziej skutecznych roślin adaptogennych.

Detoks Jelit

Jelita są nazywane naszym drugim mózgiem – zaburzenie równowagi ich mikrobiomu ma niekorzystny wpływ na działanie ośrodkowego układu nerwowego i jego odpowiedź na stres, co udowodniono w wielu badaniach. Ponadto problemy trawienne powodują wzdęcia i zwiększony obwód brzucha, a obniżona wchłanialność składników odżywczych ma wpływ na cały organizm. Preparat D-LAB jest bogaty w ekstrakty z kopru, boldyny, beżową glinkę, aktywny węgiel roślinny oraz probiotyki – detoks daje widoczne efekty: zmniejsza obwód w talii, redukuje wzdęcia, oczyszcza układ trawienny, a także zmniejsza dolegliwości związane z zespołem jelita drażliwego. Dzięki zawartości probiotyków przywraca równowagę mikroflory jelitowej, uśmierza dolegliwości bólowe oraz redukuje uczucie pełności poprzez rozbicie gazów. Ponadto składnik aktywne suplementów D-LAB są zamknięte w roślinnej kapsułce odpornej na działanie kwasów żołądkowych, co oznacza uwolnienie składników dopiero w jelitach, zapewniając biodostępność czyli wysoką wchłanialność przez organizm.

Wszystkie produkty kupisz na: www.dlabpolska.pl

Dodaj komentarz