WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

VERUSDENT

VERUSDENT

VERUSDENT

Dąbrowskiego 20/U4
30-532 Kraków, małopolskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00 - 20:00
Wtorek: 14:00 - 20:00
Piątek: 15:00 - 15:00

O VERUSDENT

Gabinet stomatologiczny VERUSDENT w Krakowie oferuje szeroki zakres usług takich jak : stomatologia estetyczna (wybielanie, higienizacja, estetyczne wypełnienia oraz odbudowy protetyczne), endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe pod mikroskopem, usuwanie złamanych narzędzi oraz zębiniaków, itd.), protetyka stomatologiczna (korony, mosty, endokorony, protezy ruchome szkieletowe i akrylowe), stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt medyczny: mikroskop zabiegowy Carl Zeiss, tomograf komputerowy CBCT 3D o dużym polu obrazowania, unit Stern Weber S300 z RTG punktowym MyRay, własna pracownia RTG, kamera wewnątrzustna, lupy zabiegowe, autoklaw 22l, Assistina, skaner płytek RTG, endometr, endomotor VDW, itd.

Leczenie stomatologiczne w VERUSDENT przeprowadzane jest w oparciu o dokładną diagnostykę oraz wywiad z pacjentem. Przedstawiamy Tobie kilka wersji leczenia i wybieramy tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom.

Gabinet jest autorskim dziełem Alicji Rembiasz-Jedliński i Tomasza Jedlińskiego. Dr Alicja specjalizuje się w trudnych leczeniach endodontycznych oraz leczeniu protetycznym dla pacjentów szczególnie ceniących estetykę koron, mostów, itd. Jest autorką pierwszej w Polsce i jednej z kilku na świecie książki z zakresu leczenia endodontycznego pt. „Endodoncja mikroskopowa w praktyce”. Przeprowadziła szereg wykładów oraz kursów na konferencjach ogólnopolskich w Warszawie, Poznaniu, Kielcach i Krakowie.

Zabiegi w VERUSDENT

Opinie o VERUSDENT

4.9
(2 opinie)

Napisz opinię


Józef R

Miałem trudny przypadek: jedynka górna ułamana w czasie wypadku i stłuczenie dziąsła. W trzech kolejnych gabinetach stwierdzono: usunąć. Wtedy Pani dr Alicja podjęła się leczenia, cierpliwie i precyzyjnie odbudowała zęba. Od tego czasu leczę się u Niej i dzięki temu wyborowi w wieku 68 lat mam jeszcze 30 zębów. Polecam leczenie u Pani doktor!

4.800000000
Bartosz Jamrozik
Polecam światowej klasy specjaliste stomatologa Panią dr Alicje Rembiasz-Jedliński . Zapewne bardzo wielu pacjentów obawia się gabinetów, klinik stomatologicznych tak jak ja w przeszłości ,wielu z Nas ma różne traumy albo uraz , ja odzyskałem zaufanie do stomatologów dzięki Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Notabene usłyszałem niejednokrotnie opinie wśród lekarzy stomatologów że Pani Doktor jest od sytuacji beznadziejnych takich których nikt już nie chcę się podjąć leczenia a właśnie dr Rembiasz-Jedliński jest w stanie uratować niemalże z każdej nawet najgorszej sytuacji i mogę szczerze potwierdzić tak było i w moim przypadku. Teraz Pani Doktor ma własną klinikę i ceny bardzo atrakcyjne jak za leczenie na najwyższym światowym poziomie, proszę mi wierzyć jestem bardzo wymagającym pacjentem.Polecam!
5.000000000