WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

SkinMedicine

SkinMedicine

SkinMedicine

ul. Dworcowa 4 b (róg z ul. Meblową)
62-020 Swarzędz k. Poznania, wielkopolskie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00

O SkinMedicine

Skin Medicine to Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oraz Gabinet Kosmetyczny w jednym. Oferujemy szeroki wachlarz usług, wyselekcjonowanych w taki sposób, aby cechowały się najwyższą skutecznością i dawały Państwu pełną satysfakcję. Skin Medicine to miejsce, które powstało z myślą o Klientach ceniących najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.

W Skin Medicine skorzystacie Państwo z takich zabiegów jak: mezoterapia igłowa, wypełnianie zmarszczek i ust, wolumetria, osocze bogatopłytkowe, trychologia, światło LED, krioterapia „Cryolift”, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, masaże relaksacyjne oraz antycellulitowe ciała, manicure, pedicure, podologia czy dietetyka.

O zachowanie najwyższych standardów dbają specjaliści, stale podnoszący swoją wiedzę i umiejętności na sympozjach i szkoleniach w kraju oraz za granicą. Posiadamy komplementarną ofertę odpowiadającą na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Sięgamy po wyselekcjonowane przez lata doświadczeń procedury przynoszące spektakularne efekty zabiegowe. Stosujemy intensywne kuracje z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii medycznej, uzupełnione indywidualnie dobraną pielęgnacją domową z wykorzystaniem preparatów bogatych w najwyższe dostępne stężenia składników aktywnych.

Największy nacisk kładziemy na to, aby dbać zarówno o zdrowie, jak i o estetykę twarzy i ciała naszych Pacjentów. Tylko takie synergiczne działania dają pożądane efekty zabiegowe.

Skin Medicine to również certyfikowana jednostka szkoleniowa, od wielu lat wprowadzająca Kursantów na szybko rozwijający się rynek medycyny estetycznej. Gwarantujemy efektywną naukę teoretyczną i praktyczną, dzięki autorskiemu programowi szkoleniowemu oraz wykwalifikowanym trenerom, mającym wieloletnią praktykę w wykonywaniu zabiegów.

Zabiegi w SkinMedicine

Opinie o SkinMedicine

Napisz opinię