WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Tazbir

Klinika Tazbir

Klinika Tazbir

ul. Świętojańska 5/9
93-493 Łódź, łódzkie

Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00

O Klinika Tazbir

Wyjątkowe miejsce na mapie w Centrum Polski, w Łodzi. Klinika Tazbir powstała z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie wysoki poziom świadczonych usług, jakość i profesjonalizm. Przyjazna atmosfera i komfortowe warunki sprawiają, że każdy poczuje się tu wyjątkowo. Wydobywanie naturalnego piękna zaczyna się w Łodzi, w Klinice Tazbir! Dr Marta Tazbir już od 10 lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających pacjentów – miłośników tego, co najlepsze i prestiżowe.

Zabiegi i procedury wykonywane w Klinice Tazbir to gwarancja najnowszych technologii, hitów w estetyce i laseroterapii oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży estetycznej decyduje o tym, że oferta Kliniki Tazbir jest atrakcyjna dla każdego, kto pragnie zadbać o siebie w sposób najbardziej efektywny, bezpieczny i profesjonalny. Jedną z najważniejszych cech Kliniki Tazbir jest szeroka oferta usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej ale również szeroka gama zabiegów z zakresu laseroterapii i urządzeń High-Tech, dzięki którym w nieinwazyjny sposób przywracamy młodość. Dr Marta Tazbir z pasji do swojej pracy stworzyła i opracowała Indywidualne Plany Terapeutyczne i Zaawansowane Terapie Anti-aging.

W Klinice Dr Marty Tazbir specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii oraz w zabiegach autologicznej odnowy komórkowej. Naturalne procesy regeneracyjne, zwłaszcza z użyciem osocza bogatopłytkowego to prawdziwy przełom w medycynie. Zarówno w przypadku zaawansowanych terapii Anti-Aging, leczenia nadmiernego wypadania włosów czy usuwania wszelkich niedoskonałości skóry jest to podstawowy element terapii w stworzonym przez panią doktor Tazbir Indywidualnym Planie Terapeutycznym.Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez Nas bardzo dobre efekty kliniczne przekładają się na satysfakcję i zadowolenie Naszych pacjentów. Proponujemy Państwu wiele autorskich rozwiązań i nowatorskich pomysłów. Wyznaczając standardy i podążając za najnowocześniejszymi światowymi trendami w medycynie estetycznej i laseroterapii oferujemy Państwu zabiegi i terapie z wykorzystaniem sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych oraz certyfikowanych sprzętów medycznych. Cechuje nas holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego Naszego Pacjenta i jego problemu.

Poza profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług z zakresu medycyny estetycznej jako jedyna Klinika w województwie łódzkim proponujemy Państwu autorskie zabiegi łączone Osocza bogatopłytkowego Angel System z użyciem lasera Fotona 4D (jedyny zabieg na świecie przeznaczony do tzw. endoliftingu laserowego twarzy oraz liftingu powiek).  Wykonujemy również zabiegi laserem CO2 usuwania blizn, rozstępów i przebarwień, czy silnie odmładzające procedury. Zabiegi zagęszczania i ujędrniania skóry twarzy i ciała za pomocą termoliftingu Infini RF. Zabiegi laserowego zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i ciele (laser Nd:YAG), usuwania rumienia czy trądziku. Zabiegi epilacji owłosienia Vectus. Zabiegi modelowania sylwetki, usuwania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej (Integral by Endermologie LPG ). Będąc prekursorami na rynku łódzkim proponujemy również zabiegi z zakresu nowoczesnej ginekologii laserowej (laserowe leczenie objawów nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, lifting warg sromowych, poprawa satysfakcji seksualnej i inne) – Fotona Intima i ginekologii estetycznej. Nasze autorskie, darmowe pakiety ginekologiczne są ich nieodłącznym elementem i ogromnym atutem wyróżniającym Klinikę Tazbir w Łodzi i w Polsce.

Zabiegi w Klinika Tazbir

Opinie o Klinika Tazbir

Napisz opinię


pantofelek38

Klinika Tazbir to wyjątkowe miejsce. Profesjonalizm widać we wszystkim, indywidualne podejście do pacjenta, pełna informacja, zabiegi na najwyższym poziomie, punktualność (dla mnie bardzo ważna), bardzo miła obsługa, polecam każdej kobiecie bo naprawdę warto.