WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Klinika Młodości

Klinika Młodości

Klinika Młodości

O Klinika Młodości

Klinika młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.

Klinika młodości to zespół najlepszych specjalistów pracujący na co dzień po czujnym okiem doktor Izabeli Załęskiej, dla której perfekcyjne wykonanie każdego zabiegu jest nieodzownym elementem pracy każdego dnia. Bezpieczeństwo klienta, higiena, komfort i profesjonalizm to określenia. którymi często sami Państwo nas opisujecie.

Nasza nazwa zobowiązuje. Klinika młodości to miejsce, gdzie mamy za zadanie zatrzymać czas, czasami troszkę go oszukać, ale także zadbać o młodzieńczy stan ducha. Kosmetologia estetyczna, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, nowoczesna kabina do pedicure, znakomicie wyposażone stanowisko do manicure, sauna IR, solarium oraz istotny element naszego wyglądu, czyli salon fryzjerski, to nasze narzędzi w pracy i walce o Twój estetyczny wygląd. Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym… My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno….

Założycielka Kliniki, dr n. med. Izabela Załęska jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii, specjalistą z zakresu kosmetologii estetycznej, medycznej i leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec grupy Loreal Polska. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz sieci klinik medycznych. w Wielkiej Brytanii. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

„W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zdanie wypowiedziane przez Giorgio Armani . Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno, aby nigdy nie stać się kimś kim nie jesteśmy…”.

Zabiegi w Klinika Młodości

Opinie o Klinika Młodości

4.86
(7 opinii)

Napisz opinię


Marta

Byłam, gorąco polecam! Wrócę tu na pewno :) miło, przytulnie i przede wszystkim profesjonalnie!

5.000000000
Ania
świetne miejsce z klimatem :) i przede wszystkim profesjonalnie
Ania
Świetne miejsce, personel miły i co najważniejsze kompetentny! Poznałam to miejsce przez wirtualnaklinika.pl więc dzięki :)
5.000000000
Zoskaa
polecam :)
4.400000000
Anna
Polecam! Pełen profesjonalizm :)
5.000000000
Mery
Jestem bardzo zaskoczona tym miejscem. Świetny klimat, profesjonalizm. Panie wszystkiego tłumaczą, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania. Nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu :)
4.600000000
zadowolona klientka :)
nigdy nie byłam w w miejscu z taką „duszą”. Komfort idzie w parze z profesjonalnością
5.000000000
Wiktoria
Fantastyczna specjalistka! Odwiedzam Panią dr Izę regularnie. Podejście bardzo profesjonalne, ludzkie i przyjacielskie. Polecam.
5.000000000
M
Polecam!!!