WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

Pytania

Botoks

Dzień dobry, ponieważ moja mimika jest bardzo intensywna, a mięśnie mocne, od wielu, wielu lat żyję z bardzo widocznymi zmarszczkami pomiędzy brwiami. Jest to mój kompleks. Czy jest jakiś preparat na rynku, który poradzi sobie z tego typu zmarszczkami? Do tej pory miałam wykonywany zabieg z użyciem Bocouture i Azzalure – efekt zerowy. :(

Ada Marcinowska
dr Ewa Rybicka 13
Dr Ewa Rybicka
1

U pacjentów, u których aktywność jest bardzo wysoka, co prowadzi do utrwalenia zmarszczek mimicznych, dobrym rozwiązaniem jest zaplanowanie zabiegu łączonego. Co to znaczy i dlaczego ?
Zabieg łączony planujemy na 2-3 sesje. Pierwszą jest toksyna botulinowa, kolejna wypelniacz ( przy wszystkich ograniczeniach anatomicznych) i/ lub zabiegi stymulujące – laserowe bądz iniekcyjne.
Indywidualny plan zabiegowy jest proponowany po konsultacji.
Zapraszam.
Ewa Rybicka

16
Ruczaj Clinic
1

Dzień dobry, jeżeli zmarszczki w tej okolicy są dość głębokie, może okazać się, że podanie toksyny botulinowej to za mało, natomiast zabieg ten jest podstawą aby zapobiegać pogłębianiu się zmarszczek w tej okolicy. Dodatkowo można wypełnić je kwasem hialuronowym lub zastosować terapię styulatorami tkankowymi – rodzaj metody dobierany jest w trakcie konsultacji. Zapraszamy na konsultację do Ruczaj Clinic w Krakowie, dobierzemy odpowiedni dla Pani zabieg. Pozdrawiamy serdecznie, Ruczaj Clinic.