Dzień otwarty w IB SKINSPACE – Kobiety dla Kobiet

1276
0
PODZIEL SIĘ

Klinikę IB SKINSPACE stworzyła Izabela Bagińska, kosmetolog, która specjalizuje się w terapiach dla skór trudnych. Klinika zaprasza też wszystkie kobiety do udziału w trwającym 3 miesiące projekcie „Kobiety dla kobiet” – bo tutaj Dzień Kobiet nie trwa tylko jednego dnia:-)

Start 9 marca 2020 r. o godz. 12.00. W tym dniu bowiem w klinice odbędzie się Dzień Otwarty – to doskonała okazja, aby zapoznać się z IB SKINSPACE i zobaczyć, na czym dokładnie polega pomoc, jaką wyjątkowe kobiety tworzące to miejsce niosą innym kobietom – kobiety dla kobiet.

W dniu otwartym klinika przygotowała dla wszystkich gości:

  • bezpłatne konsultacje i porady specjalistów,
  • panele tematyczne z udziałem gości specjalnych (rozmowy o naszej skórze, ciele, zdrowiu, emocjach, macierzyństwie i sukcesie),
  • wyjątkowy konkurs,
  • specjalny upominek dla każdej z Was – miniatura produktu marki, o której jest mowa w nagraniu,
  • będzie też czas na kawę, herbatę, prosecco i rozmowy.

IB SKINSPACE
ul. Stawki 8 lok. U11, Warszawa
tel. +48 500 056 259
www.skinspace.pl

Izabela Bagińska

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.