PODZIEL SIĘ
modelka Rheology na zimowym tle

Ostrzykiwanie ust to nie tylko ich powiększanie, ale też nawilżanie i rewitalizacja. Taki efekt zapewnia nowy preparat Neauvia Rheology.

Zimą większość z nas cierpi na problem suchych i spierzchniętych ust. Dlaczego tak się dzieje? Cienka skóra warg jest pozbawiona naturalnej ochrony lipidowej. Nie posiada gruczołów łojowych, które w mroźne i wietrzne dni mogłyby naturalnie natłuszczać usta. Wpływ obniżonej temperatury wywołuje uczucie suchości i spierzchnięcia ust. Bardzo często naturalne metody pielęgnacji nie przynoszą wystarczającej ochrony, przez co wciąż odczuwamy dyskomfort.

Co na to Neauvia?

Jeszcze do niedawna dostępne na rynku produkty z kwasem hialuronowym były ukierunkowane w głównej mierze na powiększenie objętości ust. Zadaniem Neauvia Organic Rheology jest utrzymanie nawilżenia w czerwieni warg oraz, tym samym,  ich naturalne i subtelne wymodelowanie. Co wyróżnia ten produkt? Neauvia Organic Rheology jest wyjątkowo plastyczna. Dodatek dwóch aminokwasów glicyny i l-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany estetyczny efekt jest długotrwały, a jakość skóry i jej nawilżenie zdecydowanie lepsze. Poza tym wzmacnia się kolor czerwieni warg, przez co ich wygląd, w naturalny sposób, staje się bardziej jędrny i ponętny.

Neauvia Organic Rheology

Przebieg zabiegu:

Najpierw lekarz dobiera odpowiednią formę znieczulenia – krem lub zastrzyk (wtedy ostrzykiwanie jest kompletnie bezbolesne, ale musisz się liczyć z tym, że przez kilka godzin okolica ust będzie zdrętwiała, jak po znieczuleniu u stomatologa). Następnie podaje igłą lub kaniulą preparat (zwykle ok. 1 ml). Zajmuje to w sumie 10-15 minut.

Przed zabiegiem
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Po zabiegu

Efekty:

Po zejściu opuchlizny wywołanej nakłuwaniem usta stają się jędrne, ponętne i pięknie podkreślone (ale bez efektu „napompowania”). Aż chce się je całować! Skóra jest mocno nawilżona, znika uczucie spierzchnięcia i przesuszenia – niektóre panie, zupełnie nieświadomie, po zabiegu odstawiają nawet balsamy ochronne do ust! I mówią, że Neauvia Organic Rheology jest jak… balsam na usta od środka 🙂

Badania wykazują działanie produktu około 9 miesięcy. Po tym okresie można ponownie nawilżyć usta Neauvia Organic Rheology.

Przed zabiegiem
Przed zabiegiem

 

Po zabiegu
Po zabiegu

Więcej informacji i listę klinik znajdziesz na:
www.neauvia.pl

neauvia logo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ