PODZIEL SIĘ
nici liftingujące

Zgłoś się do metamorfozy z użyciem nici liftingujących i rewitalizujących nowej generacji, które zapewnią szybki i naturalny efekt odmłodzenia twarzy, jednocześnie stymulując skórę do produkcji nowego kolagenu. Zabiegi wykonają eksperci specjalizujący się w zabiegach z nićmi: dr Iwona Manikowska (Happy Clinic w Warszawie) oraz dr Daniel Nolberczak (klinika Aesthetic w Łodzi). Zapraszamy! 

Zabiegi z nićmi

W zabiegach zostaną wykorzystane rozpuszczalne nici PLLA i nici PDO:

  • Nici PLLA wykonane są z biokompatybilnego kwasu polimlekowego, który aktywuje naturalną rewitalizację komórek oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego, zdrowego kolagenu. Nici PLLA screw są stosowane do rewitalizacji skóry, a twin screw do jej zagęszczenia. Dzięki haczykom następuje natychmiastowy, widoczny efekt liftingu. Ponadto w ciągu 18 miesięcy (tyle czasu nić się rozpuszcza) występuje silne działanie stymulujące do odbudowy własnego kolagenu. Skóra staje się mocniejsza i bardziej jędrna. Nić polecana jest do terapii łączonych, np. wraz z zabiegami z wykorzystaniem kwasu polimlekowego. Widoczna poprawa utrzymuje się nawet do 18-24 miesięcy. Najlepszym wskazaniem do zabiegów jest uniesienie opadających tkanek (np. policzki, brwi).
  • Nici PDO nowej generacji (np. PDO cog) wykonane są z biodegradowalnego polidioksanonu – dzięki zastosowaniu haczyków i dużej mocy unoszenia tkanek są stosowane w zabiegach liftingujących. Pozwalają skorygować linię żuchwy, zrobić lifting policzków, brwi, podbródka. Jednocześnie zwiększają produkcję nowych włókien kolagenowych, przyczyniając się do poprawy jędrności i gęstości skóry.

Rodzaj nici, ich ilość i sposób zastosowania zostanie indywidualnie dobrany do pacjentek, u których przeprowadzimy metamorfozę wyglądu (2 osoby). Zabiegi są mało inwazyjne – nici wprowadzane są kaniulą poprzez punktowe miejsca wkłucia, nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Są to nici wysokiej jakości, produkowane w jednej z najlepszych fabryk nici w Korei.

metamorfozy

Nasi eksperci:

Metamorfozy zostaną przeprowadzone przez lekarzy doświadczonych w tej technice zabiegowej:

dr Iwona Manikowskadr Iwona Manikowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalistka II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych, onkolog. Od lat podnosi swoje kwalifikacje, a także aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach medycznych – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Lubi sprawdzone i bezpieczne technologie, tworzy indywidualne programy leczenia. Często sięga po lasery frakcyjne CO2, specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy wypełniaczami i przy użyciu nici liftingujących. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zabiegów nićmi liftingującymi. W Happy Clinic zajmuje się też konsultacjami pacjentów z wszelakimi problemami z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny ogólnej oraz onkologii. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej i Towarzystwa Internistów Polskich. Zaangażowana w sprawy kobiet, aktywnie działa w Międzynarodowym Forum Kobiet.

logo Happy ClinicHappy Clinic
ul. Francuska 42
Warszawa
tel. 513 102 152
www.manikowska.eu

dr Daniel Nolberczakdr Daniel Nolberczak

Lekarz medycyny estetycznej. Ukończył wydział wojskowo-lekarski w Łodzi. Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów, m.in. laseroterapią, mezoterapią, zabiegami z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym.

Aesthetic logoKlinika Aesthetic
ul. Piotrkowska 220 lok. 8
Łódź
tel. 515 692 660
www.aesthetic.com.pl

Jak będzie wyglądała metamorfoza? 

Wypełnij zgłoszenie, a być może to właśnie Ty zostaniesz jedną z bohaterek naszych metamorfoz!
Szukamy osób, które marzą o:

  • zmniejszeniu wiotkości skóry
  • uniesieniu tkanek, np. chomiczków, brwi, okolicy podbródka
  • redukcji zmarszczek wokół oczu czy ust
  • wygładzeniu czoła
  • zmniejszeniu bruzd nosowo-wargowych
  • poprawie i odmłodzeniu owalu

A więc takich, które po prostu chcą wyglądać na młodsze i bardziej wypoczęte!

Wybierzemy dwie osoby, które poddane zostaną zabiegom z użyciem nici PLLA bądź PDO: jedna w klinice Aesthetic w Łodzi, a druga w Happy Clinic w Warszawie. W trakcie zabiegów nakręcimy filmy, na których pokażemy zabiegi i porozmawiamy z uczestniczkami metamorfoz oraz lekarzami wykonującymi zabiegi. Filmy zostaną opublikowane na naszym portalu! Na zabiegi można się zgłaszać w dn. 26.09-10.10.2019.

Zapoznaj się z dokładnym REGULAMINEM AKCJI>

metamorfozyWyłącznym dystrybutorem nici PLLA i PDO wykorzystanych do metamorfoz jest:

www.szkolenia-crystalaesthetic.pl
www.facebook.com/Crystal-Aesthetic-nici-PDO-i-PLLA-122332848379672/
ul. Redutowa 25/66, Warszawa

Logo Crystal

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.