PODZIEL SIĘ

Bestsellerowa technologia znana z zabiegów modelujących, antycellulitowych i przeciwstarzeniowych – Endermologie LPG, a dokładnie LPG Alliance – znajduje też zastosowanie w implantologii. Wyjaśnia specjalista, Kinga Kort, inż. tech. dent, LCGI, właściciel Implantik.  

– W naszej klinice posiadamy urządzenie do Endermologii marki LPG Alliance Lab. Tak jak nasza klinika , urządzenie to łączy najnowocześniejsze technologie i umiłowanie do tego, co jest blisko związane z naturą – wyjaśnia Kinga Kort. – Przełomowa technologia LPG Endermologie Alliance jest w 100% naturalna i bezpieczna. W swojej praktyce codziennie przywracamy naturalne piękno każdego pacjenta. Patent endermologie łączy przełomową technologię z maksymalną skutecznością, co umożliwia bardziej intensywną i wysoce efektywną metodę stymulacji komórkowej. Technologia ta ma działanie wielokierunkowe, dlatego ma również szerokie zastosowanie terapeutyczne. Odmładzamy wygląd skóry, wysmuklamy i ujędrniamy ciało, ale nie tylko. Dzięki zastosowaniu głowic medycznych dodatkowo urządzenie wykorzystujemy w stomatologii w trakcie całego procesu leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego, po zabiegach implantologicznych i chirurgicznych. Bezproblemowo łączymy tę technologię z innymi luksusowymi zabiegami na twarz i ciało. Bez wątpienia endermolgie LPG Alliance przywraca uśmiech!

Gdzie: Implantik, ul. Gospodarcza 15, Krasnystaw
www.implantik.pl

Alliance

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.