PODZIEL SIĘ
Santhiya Instytut Pięknego Ciała

Zabieg: Zaffiro, poprzedzony peelingiem wodnym
Gdzie: SANTHIYA INSTYTUT PIĘKNEGO CIAŁA
Testowała: Małgorzata B.

O skórze

Skóra moich dłoni często jest przesuszona, łatwo traci jędrność. Wyraźnie zaznaczone żyły i pierwsze zmarszczki także nie przynoszą dłoniom uroku.

O zabiegu

Zważywszy na powyższe charakterystyczne cechy skóry dłoni, po krótkim wywiadzie zaproponowano mi zabieg o nazwie Zaffiro. Zaffiro ma na celu ujędrnienie i poprawę
elastyczności skóry, likwidację bruzd i odbudowę kolagenu w warstwach podskórnych.
Zabieg poprzedził peeling wodny, którego celem było oczyszczenie dłoni z martwego naskórka. Peeling był całkowicie bezbolesny i przyjemny; polegał na użyciu intensywnego strumienia wody.
Następnie kosmetolog nałożyła mi na całe dłonie grubą warstwę żelu chłodzącego. Jego zastosowanie jest konieczne, jeżeli stosuje się światło podczerwone. Głowicę generującą takie światło miejsce przy miejscu przykładała mi do skóry.

Zaffiro - ujędrnienie skóry bez ingerencji skalpela
Zaffiro – ujędrnienie skóry bez ingerencji skalpela

Światło podczerwone działa na głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temp. 65 stopni. Powoduje kurczenie się włókien kolagenu do ich pierwotnej długości, a następnie
stymuluje organizm do wytwarzania nowych włókien. Zabieg jest bezbolesny, odczuwa się jedynie ciepło, które osoba wykonująca zabieg na bieżąco kontroluje, aby nie doszło do oparzeń skóry.
W efekcie Zaffiro sprawia, iż skóra wydaje się wygładzona, ujędrniona. Pierwsze efekty zauważalne są po pierwszym zabiegu, natomiast warto go zastosować w serii ok. 4, raz na miesiąc. Ponieważ proces odbudowy kolagenu w skórze następuje stopniowo, ostateczny efekt ujędrnienia skóry widoczny jest dopiero o okresie 3-6 miesięcy od zabiegu.

Dłonie Małgorzaty przed i po zabiegu Zaffiro
Dłonie Małgorzaty przed i po zabiegu Zaffiro
O salonie

Salon Santhiya to miejsce pełne spokoju, umożliwiające relaks. Personel kompetentny, chętny do udzielenia wszelkich informacji, odpowiedzi na dręczące mnie pytania czy wątpliwości.
Zabieg wykonano profesjonalnie i bez pośpiechu. To miejsce godne polecenia.

Logo Santhiya Instytut Pięknego Ciała

Santhiya Instytut Pięknego Ciała
ul. Sarmacka 17 lokal 119
Warszawa (Wilanów)
tel. 22 651 67 01 oraz 503 738 364.
www.santhiya.pl