PODZIEL SIĘ
Zabieg endermologii LPG Integral w Klinice La Perla
Zabieg endermologii LPG Integral w Klinice La Perla

Gorące lato jest trudnym czasem dla naszego organizmu. Podczas upałów w tkankach z większą intensywnością gromadzi się limfa, powodując obrzęki i nieprzyjemne uczucie ociężałości. Problem ten dotyczy najczęściej nóg i rąk, w których limfa krąży słabiej ze względu na odległość kończyn od serca. Jeżeli sama zmiana stylu życia nie pomaga, warto zainteresować się zabiegami wykorzystującymi masaż próżniowy. Można im się poddawać bez ograniczeń wiekowych!

Endermologia

Jest to masaż wykonywany mechanicznie przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w dwie rolki. Podciśnienie generowane przez ten przyrząd sprawia, że fałda skórna jest do niego zasysana i – zależnie od celu zabiegu – zwijana lub rozwijana. Aby zapobiec utracie jędrności, zabieg wykonuje się w specjalnym stroju amortyzującym ciśnienie. Głowica pracuje według opracowanego schematu ruchu, przesuwając wodę do węzłów limfatycznych i regulując tym samym gospodarkę elektrolitową naszego ciała. Dodatkowym plusem endermologii jest uszczelnienie naczyń krwionośnych. Aby osiągnąć pożądane efekty, należy poddać się serii 8-12 zabiegów. Można je wykonywać nawet codziennie, jednak zalecana częstotliwość to 2-3 razy w tygodniu.

Zabieg medycyny estetycznej - LPG Integral

 

LPG Integral

Specjalnym rodzajem endermologii jest zabieg LPG Integral. Wykorzystywana głowica intensywniej masuje skórę, przez co działa głębiej, a pierwsze efekty są widoczne od razu. Poza redukcją opuchlizny endermologia Integral przyspiesza detoksykację organizmu, redukuje cellulit, ujędrnia i napina skórę. Jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym.

Icoone

Istotą zabiegu Icoone również jest użycie specjalnych głowic. Ich niewielkie wymiary pozwalają na większą precyzję działania i równomierne masowanie nawet trudno dostępnych obszarów. Rolki Robotwins, wyposażone w mikrootwory, poddają skórę mikrostymulacji, przekazując jej w ciągu jednego obrotu 1180 bodźców na dm3 ciała. W zależności od wybranego programu, urządzenie zmienia swoje parametry, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Dzięki intensywnemu działaniu na receptory skóry, poprawa jej kondycji i redukcja obrzęków są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Cosmosoft

Klaudia Butkiewicz, główny kosmetolog kliniki La Perla
Klaudia Butkiewicz, kosmetolog Kliniki La Perla

Cosmosoft łączy w sobie działanie ciśnienia i pola magnetycznego. Osoba poddająca się zabiegowi zakłada specjalny skafander. Podłączone do niego pompy odpowiadają za zaciskanie się kombinezonu na ciele – od stóp wzwyż, w stronę węzłów limfatycznych. Przez cały czas trwania zabiegu działa też pole magnetyczne o niskiej częstotliwości. Odpowiada ono nie tylko za drenaż limfatyczny, ale i działanie lipolityczne – jego energia wpływa nawet na komórki tłuszczowe znajdujące się na narządach wewnętrznych.

Jak mówi Klaudia Butkiewicz, główny kosmetolog kliniki La Perla, dzięki połączeniu obu czynników możliwe jest skuteczne pobudzenie organizmu do usunięcia płynów zalegających w organizmie i usprawnienie ich krążenia. Przeciwwskazaniem do zabiegu są: metalowe implanty w ciele, ciąża i karmienie piersią, nowotwory, padaczka czy choroby immunologiczne. W przypadku dwóch ostatnich, istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu po dostarczeniu pisemnej zgody lekarza-specjalisty.

Więcej o zabiegach na obrzęki na: www.klinikalaperla.pl

Logo Klinika La Perla

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ