PODZIEL SIĘ

Zabieg: Ogień i Lód IS Clinical
Gdzie: Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Testowała: Jolanta N.

O skórze:

Pomimo 35 lat, nadal mam problemy z cerą – jest tłusta z zaskórnikami.

Ogień i Lód:

Ogień i Lód inaczej zwany też Red Carpet Facial, to najbardziej znany i prestiżowy zabieg IS Clinical, uwielbiany przez gwiazdy. Zabieg opiera się na dwóch maskach – Intensive Resurfacing Masque (rozgrzewająca maska, zawierająca kwasy) oraz Rejuvenating Masque (chłodząca maska z mentolem).  

Wskazania do wykonania zabiegu to: poprawa nawilżenia i odżywienia skóry, ujędrnianie skóry twarzy, szyi, dekoltu, wygładzenie i regeneracja skóry, pobudzenie naturalnych procesów odnowy komórkowej, fotostarzenie, skóra tłusta, łojotokowa.

 O zabiegu:

W Neo Lady zabieg wykonała mi pani Kasia. Na początku oceniła stan mojej skóry, zadała kilka pytań dotyczących domowej pielęgnacji czy stanu zdrowia. Omówiła każdy etap  zabiegu.

Na początku został zastosowany vapozon, a na skore nałożona została maska o działaniu oczyszczającym, która zawierała kwasy. Odczuwałam ciepło i lekkie pieczenie. Po kilkunastu minutach maska została zmyta woda, a odczucie mrowienia ustąpiło. Kolejny etap to oczyszczanie z zaskórników, i tu mila niespodzianka, nie było to nieprzyjemne! Pani Kasia wyjaśniła, że to właśnie dzięki tej masce. Po oczyszczaniu, nastąpił etap odżywienia skóry z zastosowaniem serum z witaminami i retinolem. Na koniec przyjemna część zabiegu – chłodząca maska i masaż zimnymi kulami.

 

IS Clinical Zabieg Ogien i Lód maska

Po zabiegu:

Po zabiegu moja skóra była lekko zaczerwieniona. Dostałam instrukcje dotyczącą jej pielęgnacji oraz zalecenia.

Efekty:

Na następny dzień moja twarz wyglądała bosko – napięta, wygładzona, rozświetlona. Po prostu zdrowa cera!

 

O salonie:

Podczas pobytu w gabinecie Neo Lady czułam się wyjątkowo. Na uwagę zasługuje szeroka gama kosmetyków, dostępna w recepcji. Skuszona tak bogatą ofertą, zdecydowałam się na zakup serum Skinceuticals do skory problematycznej. Mam świadomość, że dbanie o skórę nie kończy się w gabinecie i słuchając zaleceń Pani Kasi postanowiłam poświecić cerze  więcej uwagi na co dzień. Profesjonalne wskazówki i indywidualnie dobrane kosmetyki z pewnością będą mi w tym pomocne. Umówiłam się na kolejną wizytę.

Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Katarzyna Wasielewska
ul. Ks. Osińskiego 4a; 82-300 Elbląg

www.neolady.pl
tel. +48 55 239 61 36
tel. kom. 667 938 373

Neo Lady