PODZIEL SIĘ
Kobieta na tle wieży Eiffla

„A gdyby piękno zawisło na nici…” Oto nowość – Spring Thread – nici do liftingu najnowszej generacji.

Zatrzymanie procesów starzenia to marzenie każdej kobiety… niestety nasza skóra już  po 30 roku życia zaczyna zmieniać swoją strukturę i poddawać się często nieodwracalnym procesom, które są odpowiedzialne za powstanie zmarszczek, bruzd a w późniejszym wieku zwiotczeń i luźnej skóry. Przemieszczenie i atrofia tkanki tłuszczowej na twarzy powodują utratę objętości twarzy a tym samym zanik młodego wyglądu. W niektórych obszarach dochodzi do utraty tłuszczu  w okolicach czoła, kości policzkowych a w innych do jego nagromadzenia jak usta i linia szczęki. Owal twarzy ulega zmianie.  Do tej pory rozwiązaniem problemu był lifting, ale dzięki innowacyjnym technologiom, dzisiaj mamy Spring Thread – silikonowe, nierozpuszczalne nici, które mogą stosować nawet młode kobiety, chcące dokonać drobnej korekty swojej twarzy.

Liftingujące nici Spring Thread to nowa epoka w zabiegach odmładzających, odpowiadająca wymaganiom współczesnej kobiety, która oczekuje szybkich efektów w krótkim czasie. Zastosowanie nici jest niemal bezinwazyjne, bezpieczne i bardzo szybkie. Efekty uzyskane po aplikacji to delikatne modelowanie własnych, naturalnych rysów, dzięki najnowocześniejszej technologii aplikacji. Dzisiaj dzięki Spring Thread możesz odzyskać młodość w jednej chwili!

Spring Thread to 4 innowacje:

 • Zbudowane z silikonu, dzięki czemu są elastyczne i bardzo plastyczne
 • Rdzeń poliestrowy co wpływa na kontrolę elastyczności i zwartą strukturę
 • Formowanie i nieagresywne haczyki, ułatwiają doskonałe zamocowanie w tkankach
 • Trwała nić to gwarancja długotrwałego działania
 • Elastyczne, plastyczne 24 zbieżne haczyki 3D na cm

Kilka powodów, dla których warto wybrać nici Spring Thread

 1. Nici dwukierunkowo zbieżne (15+15=30cm).
 2. Kontrolowana elastyczność (20%) zapewniająca bezbolesność zabiegów oraz naturalny efekt.
 3. Bardzo silna nić zapewniająca dobre zawieszenie.
 4. Liczne trybiki (24 na cm) zapewniające łatwe ułożenie oraz lepsze zamocowanie.
 5. Okrągłe trybiki w celu uniknięcia uszkodzenia tkanki oraz uniknięcia dużego zwłóknienia.
 6. Trwałe i obojętne dla organizmu, zapewniające długotrwały efekt.
 7. Dwie długie tępo zakończone igły zmniejszające ryzyko uszkodzenia tkanki.
 8. Proste techniki umiejscowienia nici.
 9. 100% francuski produkt.
 10. Najwyższa jakość w stosunku do ceny zabiegu.

  Jak wygląda zabieg?

  Zabieg przeprowadza lekarz, po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentką i ustaleniu oczekiwanych efektów. Dla komfortu zostaje podany miejscowy środek znieczulający. Nić zostaje wprowadzona za pomocą kaniuli do podskórnej warstwy tłuszczowej między tłuszczem a mięśniem na głębokości 3mm. Zastosowany medyczny poliester i silikon to biozgodne materiały. Wykorzystuje się je w implantach od ponad 50 lat, są stabilne i neutralne, stąd stosowanie ich jest bardzo bezpieczne. Nici Spring Thread są bardzo wytrzymałe, składają się z elastycznych i giętkich pikot, które wydłużają się podążając za ruchem mięśni bez ryzyka zerwania się. Zaraz po ich aplikacji, która trwa zaledwie kilka minut, można zapomnieć o nich na wiele lat.nici Spring Thread

  Dlaczego Spring Thread są lubiane przez kobiety?

  Nici Spring Thread dadzą Ci to, czego nie mogą dać Ci inne nici czyli skuteczne rozwiązanie, na długo redukujące luźną skórę twarzy. To w 100% francuska gwarancja niezawodności, gdzie każdy etap produktu został opanowany do perfekcji. Oznakowanie CE (klasa IIb) oraz przestrzeganie norm ISO 13485 dowodzą poważnemu podejściu do produkcji.