PODZIEL SIĘ
Zabieg wykonywany w Derma-Clinic - dr Orlitz

Jakie zabiegi odświeżą naszą skórę po zimie i sprawią, że wiosnę przywitamy piękniejsze? Oto, co proponują specjaliści z Derma-Clinic dr Orlitz.

W okresie tym szczególnie polecane są zabiegi na twarz. Nowością jest Peeling PQ-Age. Zabieg zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. Zabieg zawiera 34% kwas trójchlorooctowy, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom rozjaśnia, rewitalizuje i liftinguje skórę, a co najważniejsze nie powoduje nieprzyjemnego złuszczania. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest co 10 dni (około 4-5 razy).

Innym polecanym w tym okresie zabiegiem na twarz jest laserowy peeling węglowy Spectrpeel. Dzięki niemu poprawisz koloryt, zmniejszysz pory, zredukujesz łojotok i skłonność do wyprysków, a także oczyścisz skórę. Po zabiegu skóra jest gładka, prawie aksamitna, lekko napięta. Zalecane jest wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych. Przed nadejściem wiosny warto wykonać także laseroterapię laserem frakcyjnym. To ostatni moment aby zdążyć przed słońcem! To zabieg dla osób, które chcą wyrównać koloryt, niedoskonałości, nierówności, zmniejszyć blizenki i poprawić jędrność skóry.

Autologic Therapy PRP czyli osocze bogatopłytkowe to kolejny z zabiegów, który może wpłynąć korzystnie na stan naszej skóry. Ostrzyknięcie jej w znacznym stopniu poprawia koloryt skóry, która staje się dzięki temu również bardziej jędrna, rozświetlona i napięta, drobne zmarszczki wygładzają się i dochodzi do kompleksowej regeneracji. Co istotne, zabieg poprawia również kondycję włosów i jest stosowany z dużą skutecznością w leczeniu ich wypadania. Zabieg ostrzyknięcia może zostać wzbogacony o Autologic Krem, który jest wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

„Ogien i lód” to zabieg, dzięki któremu oczyścisz skórę z nadmiaru sebum. Dodatkowym efektem jest jej napięcie. Zabieg składa się z 2 etapów – kilkuminutowego głębokiego oczyszczenia skóry i pobudzenia jej do odnowy silnie działającym 18% kwasem glikolowym oraz ukojenia i intensywnego nawilżenia w drugim etapie.