PODZIEL SIĘ
wbezpiecznychrekach

Wspieramy kampanię społeczną #wbezpiecznychrekach, której twórcą jest marka Neauvia – producent organicznych wypełniaczy kwasu hialuronowego do zabiegów iniekcyjnych, które są przeznaczone do użycia wyłącznie przez lekarzy. Celem kampanii jest promowanie bezpiecznej medycyny estetycznej oraz uświadomienie pacjentom, że świadome zabiegi medycyny estetycznej to zdrowe zabiegi, ale tylko #wbezpiecznychrekach.

Marka Neauvia od blisko 5 lat konsekwentnie dba o utrzymanie najwyższych standardów związanych z dystrybucją produktów medycznych, jakimi są wypełniacze organiczne Neauvia – i nigdy nie udzielała zgody na sprzedaż swoich produktów firmom, które oferują wypełniacze w Internecie. Procedura zamówienia produktów medycznych Neauvia Organic obejmuje zapis regulacji dystrybucji zakupionych produktów przez osoby uprawnione, którymi są lekarze lub instytucje współpracujące bezpośrednio z lekarzami. Dodatkowo ten sam zapis jest umieszczony na fakturze produktów medycznych Neauvia Organic.

Analizując skalę przypadków i nadużyć pracy przez osoby nieuprawnione na rynku medycyny estetycznej, marka Neauvia razem z lekarzami chce uświadomić pacjentów, jak ważny jest świadomy wybór miejsca, w którym zabieg jest wykonywany przez uprawioną osobę-lekarza oraz świadomy wybór produktu.

Do kampanii przyłączyło się już wielu lekarzy z całej Polski!

wbezpiecznychrekachWięcej o kampanii przeczytasz na stronie www.neauvia.pl, znajdziesz też tutaj stanowisko Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w sprawie wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych przez osoby nieposiadające wykształcenia lekarskiego. Przeczytasz w nim m.in. że:

My też się przyłączamy do tej akcji!

#wbezpiecznychrekach

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ