Vita C Serum – 3 różne formy witaminy C!

218
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli skórze wyraźnie brakuje blasku i rewitalizacji, jej prawidłowa pielęgnacja powinna obejmować produkty bogate w witaminę C. Aktywne serum Vita C zawiera jej aż trzy rodzaje!

Vita C Serum to aktywne serum na bazie witaminy C, kwasu hialuronowego i peptydów mimetycznych ze specjalnym kompleksem uwalniającym składniki aktywne – C2C Complex. Zawiera Vita C Complex, czyli 3 różne formy witaminy C dla intensyfikacji i optymalizacji efektów terapeutycznych: czysty kwas L-askorbinowy, jego estry cukrowe i mikrokapsułkowane sole. Gwarantuje to wielokierunkowe, długotrwałe i głębokie działanie w skórze. Serum intensywnie rozświetla, rozjaśnia i rewitalizuje skórę. Peptydy mimetyczne zapewniają szybkie i intensywne wygładzenie skóry, a kwas hialuronowy i GAGs głębokie i długotrwałe nawilżenie.

Serum polecane jest do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie do osób z szarą, matową i pozbawioną blasku skórą, widocznymi oznakami starzenia, nierównomiernym kolorytem, a także jako intensywna terapia zapobiegająca przedwczesnemu starzeniu się skóry.

serum vit C