PODZIEL SIĘ
Emerge urzadzenie

Laser Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek! Jest to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Laser stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. W zależności od kondycji skóry wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów. Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu na naskórku mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Efektem zabiegu jest widoczne odmłodzenie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry. Laser usuwa zmiany pigmentacyjne, redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry, redukuje blizny i rozstępy.

Efekty zabiegu Emerge
Efekty zabiegu Emerge

przed i po emerge