PODZIEL SIĘ
dr Anna Okruszko

Zapraszamy do programu „Uroda bez Tabu” w nowej formule – spotkań z ciekawymi ekspertami, którzy odsłonią przed Wami praktyczne tajemnice medycyny estetycznej i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z najbardziej popularnymi zabiegami. 

Naszym pierwszym ekspertem jest dr n. med. Anna Okruszko, która podzieli się z Wami – poprzez wywiady, filmy i spotkania LIVE na Facebooku – informacjami na temat popularnych zabiegów z użyciem wypełniaczy.

Czasami wystarczy mała zmiana i dosłownie odrobina kwasu hialuronowego (odpowiednio dobranego i podanego), aby uzyskać „efekt wow” – poprawy wyglądu i jednocześnie zachowania naturalnych rysów. Czyli coś, co lubimy najbardziej – gdy inni mówią: „ale świeżo i ładnie wyglądasz”, a nie: „co sobie znowu zrobiłaś?” 🙂

Nasz ekspert: dr n. med. Anna Okruszko

Specjalista dermatolog, specjalista chorób wewnętrznych, absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Dr Anna Okruszko jest też międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą w zakresie technik stosowanych w medycynie estetycznej, m.in. z użyciem wypełniaczy. Od ponad 15 lat dzieli się swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją z pacjentami, prowadząc klinikę Estmed w Białymstoku. W swojej pracy stosuje wyłącznie produkty wysokiej jakości od renomowanych producentów.

logo EstmedEstmed
ul. Jurowiecka 21
15-101 Białystok
www.estmed.pl

Mały zabieg, duża zmiana – czyli co potrafią wypełniacze?

Stylage strzykawkaWypełniacze na bazie kwasu hialuronowego należą do najczęściej stosowanych metod w medycynie estetycznej. Ich działanie jest niezwykle wszechstronne – od wypełniania zmarszczek i bruzd, przez korekcję kształtu i wielkości ust czy niechirurgiczne sposoby modelowania np. nosa, aż po uzupełnianie postępujących wraz z wiekiem ubytków tkankowych i zabiegi wolumetryczne. Czasami wystarczy dosłownie odrobina, aby zmienić wyraz twarzy na bardziej pogodny, wypoczęty, młodszy!

Dr n. med. Anna Okruszko stosuje wypełniacze w sposób kompleksowy, wykonując z ich użyciem tzw. miękki lifting, prowadzący do wielowymiarowego odmłodzenia wyglądu twarzy, zabiegi o charakterze reshapingu (a więc odzyskania prawidłowego podparcia dla tkanek, dzięki czemu – bez dodawania objętości – twarz zyskuje młodszy wygląd i ładnie zarysowany owal) oraz tzw. beautification – tutaj celem jest poprawa jakości skóry i korekcja drobnych niedoskonałości, a więc „upiększenie” twarzy, na której nie są jeszcze nasilone objawy starzenia, u młodszych pacjentek. Co warto też podkreślić, kwas hialuronowy nie tylko pozwala uzupełnić ubytki czy podeprzeć opadające tkanki, ale też spowalnia procesy starzenia zachodzące w skórze.

Substancja ta silnie wiąże wodę, dzięki czemu efekt widoczny jest natychmiast, co cieszy wszystkie pacjentki. Dzięki swojej lepkosprężystej strukturze wypełniacze pozwalają dosłownie „rzeźbić” twarz – naturalny, pożądany efekt zależy nie tylko od wyczucia estetyki i umiejętności lekarza, ale również w dużym stopniu od wyboru odpowiedniego rodzaju preparatu. Dr Anna Okruszko stosuje w swojej pracy wypełniacze marki STYLAGE® – ich szeroka gama pozwala „opracować” różne wskazania i obszary twarzy, a ich właściwości reologiczne powodują, że efekty są naturalne i przewidywalne.

Program cyklu eksperckiego z dr Anną Okruszko

Chcesz dowiedzieć się więcej o zastosowaniu wypełniaczy? Zobaczyć, jak drobna zmiana może wpłynąć na całą twarz? Bądź z nami i z naszym Ekspertem przez nadchodzący miesiąc. Co tydzień znajdziesz nowe informacje na temat wypełniaczy, w tym:

 • ciekawe wywiady z dr Anną Okruszko,
 • filmy z zabiegów pokazujące możliwości wypełniaczy w:
  > korekcji ust i ich okolicy,
  > wypełnianiu doliny łez,
  > odmładzaniu okolic oczu,
  > redukcji bruzd nosowo-wargowych,
 • spotkania z dr Anną Okruszko LIVE na naszym profilu na FB:
  > 9 i 16 grudnia o godz. 20.00 – dowiesz się z nich wszystkiego na temat możliwości wypełniaczy w uzyskaniu efektu „mały zabieg, duża zmiana”, będziesz mogła zadać pytania naszemu Ekspertowi, czekać też będą na Ciebie niespodzianki m.in. w postaci zniżek na zabiegi.

Już wkrótce więcej szczegółów, zapraszamy!

Partner cyklu:
www.leavivacy.pl
www.stylage.pl

Lea Vivacy

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.