PODZIEL SIĘ
Universkin

5 kwietnia 2015 roku w Fortach Mokotów w Warszawie miała miejsce premiera prasowa francuskiej marki Universkin, kosmetyków szytych na miarę. Na konferencję zaprosili firma Croma Pharma (wyłączny dystrybutor Universkin w Europie) oraz Klinika Ambroziak, która jako jedyna w Polsce oferować będzie kosmetyki Universkin sygnowane logo kliniki.

O kosmetykach Universkin, ich filozofii i wyjątkowości opowiedział prezes Universkin Harry Arampatzis, który przybył do Polski specjalnie na to wydarzenie. W trakcie części oficjalnej spotkania, którą poprowadził Marcin Prokop, grupa ekspertów podzieliła się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat trendów w pielęgnacji skóry panujących zarówno w Polsce jak i na świecie. Kluczowymi były opinie dr Marcina Ambroziaka i Joanny Ambroziak, którzy od lat z wielkim sukcesem prowadzą swoją klinikę. Na bieżąco mają możliwość poznawania i testowania nowości z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej, a mając kontakt z pacjentami, doskonale rozumieją ich potrzeby i oczekiwania. W dyskusji wzięli też udział Roya Sobhani, Product Manager Universkin z Croma Pharma w Austrii oraz Katarzyna Potocka, Dyrektor Zarządzający Croma Pharma w Polsce.

Co wyróżnia Universkin?

To produkty do pielęgnacji skóry zaprojektowane przez francuską firmę farmaceutyczną o tej samej nazwie. Powstały dzięki zespołowi wybitnych naukowców składającemu się z 2 dermatologów, 1 chirurga szczękowo-twarzowego, 2 chirurgów plastycznych, 1 patolog, 1 biolog i 1 chemik. Szefem zespołu i jednocześnie prezesem firmy jest farmaceuta, którego bez wątpienia można nazwać wielkim propagatorem innowacji.

Universkin to kosmetyki szyte na miarę dostępne w gabinetach lekarzy dermatologów. Dopasowywane są do każdego pacjenta indywidulanie w zależności od jego problemów skórnych, stylu życia, czy nawet pory roku. Kompozycja kosmetyków tworzona jest przez lekarza w jego gabinecie. Lekarz ma do dyspozycji bazowe serum P zawierające peptydy biomimetyczne i oleju Camelina, które łączy z odpowiednio dobranymi, naturalnymi składnikami aktywnymi. Jest ich 19. Łącząc maksymalnie 3 w jednej formule, możliwe jest uzyskanie aż 1159 kombinacji!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezinwazyjny lifting UTIMS A3
Następny artykułNeauvia Intense Flux
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.