PODZIEL SIĘ
Ujędrnienie nóg, redukcja cellulitu za pomocą Lux Deep IR
Ujędrnienie nóg, redukcja cellulitu za pomocą Lux Deep IR

Laser frakcyjny Lux Deep IR poprawia jędrność skóry, odmładza jej wygląd bez konieczności zastosowania skalpela oraz okresu rekonwalescencji. Doskonale sprawdza się na różnych obszarach ciała.

Laser frakcyjny rozgrzewa głębokie warstwy skóry promieniowaniem podczerwonym, które dociera nawet do 6 mm w głąb skóry. Światło podawane jest do skóry frakcyjnie czyli kolumnowo. Rozgrzane kolumny tworzą obszary głębokiego ogrzewania i koagulacji, stymulując tym samym naturalne mechanizmy odbudowy skóry, które polegają na produkcji nowych tkanek, nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Ulepszona funkcja chłodzenia kontaktowego zapewnia komfort podczas zabiegu.

W czasie zabiegu pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort w postaci uczucia ciepła. Zabieg trwa maksymalnie ok. 30 minut. Może być wykonywany na twarzy, szyi, ramionach, brzuchu, pośladkach, nogach, dłoniach, górnej części piersi, nad kolanami. Natychmiast po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i rozgrzana. Po krótkim czasie odczucia te miną. Większość osób wraca do swoich codziennych czynności tuż po zabiegu.

Efekty zabiegu możesz zauważyć już po pierwszej sesji, jednak z reguły zaleca się 4-6 powtórzeń w odstępach co 2-4 tygodnie.