PODZIEL SIĘ
POLME

Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018 r., w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się IV Konferencja „Trendy w medycynie estetycznej” organizowana przez Polskie Towarzystwo Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Jest to jedyna konferencja o tej tematyce, przeznaczona zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. 

W ten dzień spotykają się zarówno lekarze zajmujący się medycyną przeciwstarzeniową jak i pacjenci zainteresowani tym tematem. Podczas konferencji omawiane będą nowoczesne metody zachowania świeżego wyglądu i dobrego stanu zdrowia oraz prezentowane praktycznie nowoczesne zabiegi przeciwstarzeniowe. Zdaniem Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME, w dobie rosnącej liczby powikłań po zabiegach medycyny estetycznej takie spotkania odgrywają ogromną rolę edukacyjną.

Rejestracji na konferencję można dokonać na stronie: https://polmekonferencja.evenea.pl

Polecamy!

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ