Zabieg: Geneo

Gdzie: INSTYTUT SANTHIYA >>>

Testowała: Agnieszka E.

Wrażenia z zabiegu:

Zabieg Geneo jest bardzo relaksujący. Po uprzednim demakijażu twarzy, skóra zostaje oczyszczana oraz następuję złuszczanie naskórka specjalną głowicą. Lekko odczuwalne pieczenie-ale nie jes to nieprzyjemne. Wręcz przeciwnie! Czuć, że skóra jest regenerowana. Podczas całej wizyty, byłam dokładnie informowana o każdym etapie. Zdecydowanie wiedziałam, że jestem w profesjonalnych rękach. Intensywność zabiegu jest dobierana indywidualnie do obecności, intesywności i ilości naczynek na twarzy.

Po zabiegu:

Tuż po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i niesamowicie wręcz nawilżona. Efekt dotlenienia i gładkości jest widoczny natychmiast. Lekkie zaróżowienie znika po około 20 min i zastępuję go alabastrowa, rozświetlona skóra.

Efekty:

Zauważalna jest niesamowita gładkość i głębokie nawilżenie. Skóra staję się „jak nowa”. Wręcz czułam jakbym „zdjęła starą maskę”. Naczynka na twarzy stają się mniej widoczne. Niestety – moja bardzo wrażliwa skóra zareagowała na ten zabieg lekkim podrażnieniem. Utrzymywało się przez 2 dni – po upływie tego czasu podrażnienie zniknęło i, ku mojemu zaskoczeniu, cera zaczeła zachwycać promiennościa bez widocznych „pajączków”!

 O salonie:

Od początku w salonie czułam się jak księżniczka. Niezwykle klimatyczny, elegancki i ciepły wystrój. Profesjonalna, kompetentna obsługa. Już od momentu telefonicznej rezerwacji można liczyć na fachową pomoc (wliczając w to dokładne wskazówki dojazdu). Korzystałam z wielu salonów, ale ten uderza swą wyjątkowością. Każdy szczegół wystroju jest zaplanowany z najwyższą precyzją i gustem. Z ręką na sercu – nie ma się do czego przyczepić. 100% profesjonalizmu.

Instytut Santhiya, www.santhiya.pl

Instytut Santhiya, www.santhiya.pl