PODZIEL SIĘ
Teosyal Ultimate visual do zabiegu

Zmęczenie, stres, warunki klimatyczne czy nieregularna pielęgnacja, odbijają się na naszym wyglądzie. Są jednak sposoby, aby przywrócić twarzy promienny wygląd i to niezależnie od sytuacji.

Zmęczone spojrzenie?

Delikatna skóra w okolicy oka to wyjątkowe miejsce. Tam najszybciej objawiają się skutki przemęczenia, przez co cała twarz wygląda niekorzystnie. Na problem cieni pod oczami uskarża się ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia! Możemy temu zaradzić stosując triki makijażowe, albo udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Tam z pomocą przyjdzie Teosyal Redensity II. Preparat ten pojawił się w Polsce dwa lata temu, i szybko zdobył popularność wśród pacjentów i lekarzy. Dlaczego? Redensity II zawiera specjalny Kompleks Odbudowujący Skórę i kwas hialuronowy, które w połączeniu tworzą skuteczne remedium w walce ze zmarszczkami i cieniami pod oczami. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, ale dzięki specjalnej formule efekt działania jest wydłużony w czasie – utrzymuje się nawet przez 12 miesięcy. Procedura żelu została stworzona taki, aby nacisk na tkankę w trakcie zabiegu był minimalny, przez co ryzyko powstania obrzęku zostaje zredukowane, dlatego też po zabiegu możemy od razu powrócić do codziennych zajęć.

Niskie nawilżenie?

Niski poziom nawilżenia skóry odpowiada za wczesne oznaki starzenia. Zjawisko to z jednej strony wywołane jest przez czynniki zewnętrzne, takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne, klimatyzację, używki, ale z drugiej – przez malejącą wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze. I tu dochodzimy do kolejnego faktu – źródła popularności zabiegów z kwasem HA w ostatnich latach. Jedna jego cząsteczka potrafi związać aż 250 cząsteczek wody! Dostarczanie kwasu w formie zastrzyków pozwala podnieść poziom nawilżenia skóry oraz skutecznie zapobiec występowaniu zmarszczek. Jednym z najczęściej polecanych zabiegów nawilżających jest mezoterapia, do której Teosyal oferuje preparaty Teosyal Meso oraz Redensity I.

Preparat do zabiegu - Teosyal Ultimate

Utrata objętości?

Czas nie oszczędza twarzy, a pojawiające się z wiekiem tzw „chomiczki” to nic innego jak efekt zaniku objętości tkanki podskórnej w okolicy skroni i kości łuku jarzmowo- policzkowego. Wolumetria pozwala nam na odtworzenie młodzieńczych rysów twarzy poprzez uzupełnienie ubytków w objętości. Teosyal Ultimate, czyli usieciowany kwas hialuronowy o dużym stężeniu, pomaga odbudować tkankę i odzyskać kształtny owal.

Kiedy zobaczysz u siebie oznaki starzenia, nie wpadaj w panikę. Udaj się po pomoc do specjalisty medycyny estetycznej, dzięki czemu nie tylko zdrowy i młodzieńczy wygląd powróci, a też i dobre samopoczucie.