PODZIEL SIĘ
Uroczysko Siedmiu Stawów

Potrzebujesz przewietrzyć głowę? Szukasz nowych inspiracji i chcesz się zresetować? Koniecznie wybierz się do Uroczyska Siedmiu Stawów. Ten renesansowy zamek, w którym znajduje się nowoczesny hotel ze Spa by L’Occitane, ukryty jest wśród dolnośląskich pól i lasów, na terenie objętym ochroną przyrody.

Tutaj goście często szukają natchnienia i wyciszenia – piszą książki, odpoczywają, tworzą muzykę, relaksują się, biorą udział w szkoleniach oraz wernisażach. Wysublimowana sztuka jest wyróżnikiem tego miejsca – widać ją w dbałości o każdy detal, sposobie aranżacji przestrzeni, wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Organizowane są wernisaże obrazów, rzeźby oraz ceramiki.

Do końca czerwca 2019 roku osoby wypoczywające w Uroczysku będą miały możliwość zobaczyć wystawę ceramicznych unikatów pt. „Nostalgie” autorstwa Bożeny Sacharczuk. Wystawa we wnętrzach renesansowego zamku to wyjątkowa szansa, żeby przyjrzeć się bliżej, poznać i poczuć ceramiczne dzieła sztuki. One to bowiem wyjątkowo są w stanie podziałać na wyobraźnię, przemawiając do nas swoją formą, fakturą i kolorem. W XVI-wiecznych historycznych wnętrzach zamku ceramiczne unikaty wyglądają zjawiskowo.

Uroczysko Siedmiu StawówNa gości czeka holistyczna oferta wypoczynku – spa oferuje bogactwo sensualnych przeżyć pod postacią zabiegów na bazie naturalnych składników. Bogata oferta Strefy Wellness pozwoli poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych. Menu bazuje na naturalnych produktach. Autorska karta dań pobudza kubki smakowe i zachęca do degustacji dzieł sztuki kulinarnej. Kto raz tu trafi – wraca systematycznie w to miejsce, w którym natura, architektura i sztuka tworzą unikalne warunki do wypoczynku.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ