Szkolenia Merz Institute of Advanced Aesthetics dla lekarzy

Szkolenia Merz Institute of Advanced Aesthetics dla lekarzy

1027
0
PODZIEL SIĘ

Merz Institute of Advanced Aesthetics zaprasza wszystkich lekarzy medycyny estetycznej na szkolenia merytoryczne i praktyczne.Merz Aestheticslogo Merz Aesthetics

Merz Institute of Advanced Aesthetics to platforma edukacyjna umożliwiająca zdobywanie i doskonalenie wiedzy poprzez specjalnie dobrane programy szkoleniowe przygotowane przez światowej klasy ekspertów z dziedzinymedycyny estetycznej. Uczestnictwo w kursach gwarantuje zdobywanie oraz doskonalenie profesjonalnej wiedzy i umiejętności zawodowych. Program szkoleniowy jest dostosowany w zależności od potrzeb. Zawiera elementy anatomii w wizualizacji 3D, wzbogacone o szczegółowe informacje naukowe i filmy z technik iniekcyjnych, a także informacje o produktach Merz Aesthetics.

Merz Institute of Advanced Aesthetics jest dostępny dla wszystkich lekarzy zainteresowanych medycyną estetyczną. Dostępne są pojedyncze kursy oraz pakiety. Po zarejestrowaniu się na stronę uzyskuje się bezpośredni dostęp do zapisania się na kursy.

Więcej na www.merz-institute.com

Jakie korzyści zyskasz?

  • Możliwość doskonalenia technik iniekcyjnych poprzez szkolenia praktyczne.
  • Moduł anatomiczny i minimalizacja ryzyka powikłań pozabiegowych.
  • Praca z preparatami Merz Aesthetics i możliwość ich dogłębnego poznania (toksyna botulinowa Bocouture, wypełniacze Belotero, stymulatory tkankowe Radiesse).

O szczegóły szkoleń można pytać przedstawicieli medycznych URGO Aesthetics.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Merz jest
www.facebook.com/URGOAesthetics
urgo_logo

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.