PODZIEL SIĘ
Zabieg Surgen

Zabieg: Surgen
Gdzie: KLINIKA LE SPA>>
Testowała: Anna M.

O skórze:

Skóra mieszana, mam też trądzik różowaty. Obecnie po dużym ubytku wagi mam też problem z gęstością i nadmiarem skóry.

O zabiegu:

Zabieg rozpoczął się szczegółowym udzieleniem informacji, na czym polega, jak wygląda, co się dzieje w trakcie – jak przebiega, co się dzieje bezpośrednio po, jak skóra reaguje w kolejnych dniach. Dostałam też informację o przeciwwskazaniach, zapytałam, czy można go wykonywać przy trądziku różowatym i uzyskałam wyczerpującą informację na ten temat.

Zabieg trwał około godziny, rozpoczął się dokładanym zmyciem twarzy, a następnie pani kosmetyczka rozpoczęła „ostrzeliwanie” miejsce przy miejscu, na twarzy i szyi miałam przykładaną głowicę z igiełkami, które delikatnie wbijały się w skórę, a następnie przekazywane były fale radiowe do wnętrza skóry.

Zabieg był umiarkowanie bolesny, właściwie bardziej strach niż ból 😉 Można się przyzwyczaić do delikatnych ukłuć, zabieg jest wykonywany również w okolicach oczu, co początkowo może delikatnie niepokojące, ale ból jest minimalny. Po zabiegu twarz została posmarowana preparatem kojącym, a następnie kolejnym – maskującym „kwadraciki”, jakie pojawiły się na twarzy i szyi.

Po zabiegu:

Skóra po zabiegu była zaczerwieniona, ale zostałam o tym uprzedzona wcześniej.

Dzień po zabiegu twarz była trochę opuchnięta, ale nie było to uciążliwe, w kolejnych dniach widoczne były malutkie strupki w miejscach ukłuć, nie było to jednak uciążliwe. 5 dni po zabiegu nic już nie było widać.

Efekty zabiegu:

Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona, skóra wydaje się jędrniejsza i bardziej rozświetlona, do tego stopnia zabieg mi się spodobał, że zamierzam umówić się na kolejne dwa, żeby zrobić serię i wykorzystać głowicę.

Zdecydowanie polecam!

Efekty: zaraz po zabiegu i tydzień po
Efekty: zaraz po zabiegu i tydzień po

O salonie:

Salon robi bardzo dobre wrażenie, jest czysto, higienicznie, co daje poczucie bezpieczeństwa. Personel udziela wyczerpujących informacji na temat wykonywanego zabiegu, dostałam też cenne porady na temat innych metod, które byłyby pomocne przy moich problemach skórnych.

Klinika Le SpaKlinika Le Spa
ul. Mokotowska 55
00-542 Warszawa
tel. + 48 22 622 94 28, +48 572 910 658
pon.-pt.: 9:00-21:00, sob. 9:00 – 18:00

KLINIKA LE SPA_04