PODZIEL SIĘ
Sunekos Body
Sunekos Body to nowy zabieg, który był prezentowany podczas Wirtualnych Dni Medycyny Estetycznej organizowanych przez nasz portal dla lekarzy medycyny estetycznej. Już znajdziesz go w wybranych gabinetach – to innowacyjna metoda ujędrniania wiotkiej skóry ciała i pozbycia się rozstępów. Jak dokładnie działa? 
Sunekos Body uzupełnia gamę zabiegów Sunekos na twarz, które już podbiły rynek estetyczny (Sunekos 200 nagrodzony został Perłą Dermatologii Estetycznej 2019 w kategorii „Magnetyczne spojrzenie”). Są to preparaty zawierające kompozycję kwasu hialuronowego i odpowiednio dobranych aminokwasów, które podawane w skórę metodą mezoterapii regenerują macierz pozakomórkową, czyli przede wszystkim pobudzają do pracy fibroblasty, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny, czego efektem jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Teraz do gabinetów wchodzi nowy preparat Sunekos Body, skomponowany specjalnie pod kątem potrzeb skóry ciała.
Sunekos Body

Jak działa Sunekos Body?

Preparat zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina). Ta unikalna kompozycja wpływa na regenerację macierzy pozakomórkowej w celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępów.
Sunekos Body:
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • zmniejsza rozstępy
  • redukuje wiotkość skóry

Zabieg wykonuje się na następujące obszary:

  • okolice kolan
  • ramiona
  • brzuch
  • wewnętrzna strona ud
Efekty Sunekos Body

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Dla uzyskania pożądanego efektu najlepiej wykonać serię powtórzeń – zwykle to 4 zabiegi w odstępach tygodniowych. Ilość podawanego preparatu jest uzależniona od obszaru poddawanego zabiegowi oraz stopnia zaawansowania wiotkości skóry.
PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.