Spotkanie w Medical Clinic Podhale

162
0
PODZIEL SIĘ

W dniach 20-21 września 2018 r. odbył się wyjazd prasowy do Medical Clinic Podhale – nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, rehabilitacji i stomatologii, leżącej u samego podnoża Tatr!

Podczas dwudniowej wizyty dziennikarki z wiodących kobiecych tytułów prasowych miały okazję zapoznać się z bogatą ofertą Medical Clinic Podhale – jednej 
z najnowocześniejszych klinik nie tylko na Podhalu, ale w całej Polsce. Gości powitali właściciele: Anna Przygodzka-Szczepaniak, prezes kliniki, oraz Michał Szczepaniak, stomatolog. Opowiedzieli oni o niezwykle bogatej ofercie kliniki, która w duchu holistycznego podejścia do pacjenta łączy kilka dziedzin, oferując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, 
a także stomatologii, implantologii, ortodoncji czy rehabilitacji, działają też tutaj poradnie specjalistyczne. Klinika stawia na nowoczesne technologie i sprawdzone metody, a także doświadczony i wyspecjalizowany zespół. To miejsce z misją i z wizją. W klinice przyjmują m.in. wybitni chirurdzy plastycy: dr n. med. Zbigniew Giedrojć Juraha oraz dr n. med. Mateusz Zachara, a pacjentki przyjeżdżają na Podhale nie tylko znad morza, ale też z zagranicy. Klinikę kochają też gwiazdy, w tym jej ambasadorka, rodowita nowotarżanka – aktorka Joanna Kuberska, która była gościem specjalnym podczas spotkania. Dziennikarki miały okazję poczuć na własnej skórze, co swoim pacjentom oferuje Medical Clinic Podhale, poddając się indywidualnie dobranym zabiegom. Intensywny pobyt uświetniła uroczysta kolacja.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ