PODZIEL SIĘ

Zabieg: Depilacja laserowa Soprano Ice
Gdzie: KLINIKA DR BEATA DETHLOFF
Testowała: Joanna W.

O skórze:

Od kliku lat borykam się z nadmiernym owłosieniem twarzy, które niejednokrotnie próbowałam zwalczyć depilacją woskiem, niestety ten zabieg tylko podrażniał moją skórę twarzy, która po zabiegu była czerwona, piekła i ogólnie była obolała.

O zabiegu:

Przed wykonaniem zabiegu odbyła się krótka konsultacja z kosmetologiem, dr Aleksandrą Sikorską, która opowiedziała mi o tym, jak wygląda zabieg, jak dbać o skórę po depilacji laserowej, ile zabiegów trzeba wykonać, żeby uzyskać widoczny efekt. Pani kosmetolog odpowiadała na wszystkie moje pytania, a dodatkowo powiedziała, jak mam dbać o skórę, aby była piękna i zdrowa 🙂

Do zabiegu musiałam włożyć specjalne okularki chroniące oczy przed wytwarzaną energią, a moja skóra została posmarowana żelem. Sam zabieg trwał 2-3 minuty. Depilacja Soprano Ice działa na zasadzie stopniowego wprowadzania impulsu do skóry właściwej, który skutecznie niszczy mieszki włosowe i hamuje ich ponowny wzrost, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom tkanki otaczającej mieszki. Krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości są emitowane do głębokich warstw skóry właściwej, niszcząc mieszki włosowe. Zabieg był prawie bezbolesny, najgorzej zniosłam depilację górnej wargi, gdzie ból był silny i dość piekący.

Po zabiegu:

Po zabiegu miałam lekko podrażnioną i zaczerwienioną skórę w okolicy górnej wargi, natomiast podrażnienie ustąpiło po ok. 4 godzinach.

W klinice otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące zabiegu. Dowiedziałam się też o zaletach i przeciwwskazaniach do depilacji laserem Soprano Ice oraz o pielęgnacji skóry po zabiegu. Po zabiegu nie wolno opalać skóry poddanej „naświetlaniu”, skórę należy smarować kremem z filtrem UV 50, nie należy przez ok. 2 tygodnie chodzić na saunę i basen.

Efekty zabiegu:

Na tą chwilę ciężko jest mi się wypowiedzieć, czy zabieg jest skuteczny, ponieważ wykonany był tylko raz. Chciałabym powtórzyć jeszcze ten zabieg z 4-8 razy, aby widoczne były efekty.

O salonie:

Salon dr Beaty Dethloff jest niezwykle elegancki, urządzony gustownie, minimalistycznie, jest po prostu pięknie. Miła obsługa, z profesjonalnym podejściem. Bardzo dobre miejsce. Polecam!

dethloff_logoul. Nowogrodzka 21
00-511 Warszawa
tel. 791010000
www.drbeatadethloff.pl

Klinika Dr Beata Dethloff

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.