PODZIEL SIĘ

Poznajcie Utraformer, dzięki któremu uzyskamy długotrwały efekt liftingu twarzy i ciała. I co ważne – efekt widoczny jest już po jednym zabiegu!

Temu niezwykle skutecznemu, lecz nieinwazyjnemu, liftingowi poddać można nie tylko całą twarz lub wybrane jej partie (podbródek, oczy, czoło czy policzki), ale także ciało. Ultraformer w niezwykle efektywny sposób pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów, takich jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud, brzuch, kolana, plecy. Dodatkowo ultradźwięki mają również zdolność redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, co przy okazji pozawala wyszczuplić obszary poddawane zabiegowi.

Wskazaniem do zabiegu nie jest określony wiek danego pacjenta, ale tzw. wiek skóry. Procesy starzenia się skóry zaczynają się zazwyczaj po 30 r.życia.

Ultraformer III to przełomowy, amerykański wynalazek. Emitowana przez niego skoncentrowana wiązka energii wysokiej częstotliwości ma zdolność przenikania do głębokich warstw skóry, co powoduje termiczną koagulację na różnych głębokościach skóry i warstwy mięśniowo-powięziowej, dzięki czemu włókna kolagenowe są optymalnie regenerowane. W rezultacie skóra widocznie wygładza się i napina, efekty porównywalne są jak przy liftingu chirurgicznym.

Zabiegi z użyciem Ultraformera są szybkie i mało bolesne. Jednak dla pełnego komfortu pacjenta nasi lekarze znieczulają miejsca, które będą poddane zabiegowo kremem Emla,  na godzinę przed zabiegiem pacjent może zażyć tabletkę przeciwbólową wyciszającą receptory bólowe.

Czas trwania zabiegu, w zależności od obszaru, to 30 -60 minut

Jak często?

Zabieg zazwyczaj jest jednorazowy. Jednak jeśli jędrność skóry była naprawdę znikoma, zabieg można powtórzyć nie częściej niż raz do roku.

Efekty

Zaczerwienieni i delikatny obrzęk mogą występować do 3 dni po zabiegu, nie wyklucza to jednak pacjenta z codziennego funkcjonowania. Po zabiegu Ultraformer, wzmożona produkcja i regeneracja kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość tkanek, trwa jeszcze przez ok. 3 miesiące i właśnie tyle czasu należy poczekać na finalny, długotrwały efekt.

Optymalny efekt utrzymuje się do dwóch lat po zabiegu, ale jest to zależne od indywidualnego stanu skóry pacjenta.

Zabieg możesz wykonać w Klinikach La Perla, w marcu promocja – gratis zabieg na oczy SPRAWDŹ >>

Ultraformer głowica