Sensum Mare Dermocosmetics

Sensum Mare Dermocosmetics

78
0
PODZIEL SIĘ

Twórcy marki Sensum Mare w procesie opracowywania receptur szczególną uwagę skupili na połączeniu silnie skoncentrowanych i starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych pozyskiwanych z mórz i oceanów. W efekcie powstały wyjątkowo skuteczne i bezpieczne dermokosmetyki, które łączą w sobie od 18 do 24 składników aktywnych zamkniętych w jednym produkcie.

Filozofia marki

Sensum Mare kieruje swoją linię kosmetyków do świadomych kobiet, które kompleksowo dbają o swoje zdrowie, urodę i przywiązują szczególną uwagę do składu produktów. To dla nich stworzona została receptura, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywia skórę twarzy.

Symbolem marki jest kropla utworzona z dwóch liter S – symbol czystości, doskonałości
i nieprzemijalności. Marka kieruje swoje produkty do kobiet całościowo dbających o swoje zdrowie i urodę, dla których dobry kosmetyk jest uzupełnieniem stylu życia.

Sensum Mare  odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego, skąd czerpie naturalne składniki aktywne, m.in.:

• krystalicznie czysta woda z lodowca
• kompleks 7 alg morskich
• ekstrakt z pereł
• niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
• wyciąg z paproci z Nowej Zelandii
• zielony kawior
• kompatybilny ze skórą kompleks hipernawilżający
• arginina
• alantoina
• pantenol
• masło shea

Sensum Mare AlgorichMarka stawia na innowacyjne receptury. Współpracuje z najlepszymi polskimi laboratoriami, a składniki aktywne dostarczają jej znani europejscy producenci. Sensum Mare promuje świadome zakupy i edukację wśród kobiet odnośnie zapoznawania się ze składem kosmetyków (INCI) przed ich kupnem.

Algorich i Algolight

Linia dermokosmetyków to dwa produkty w formie serum do twarzy, zamknięte we flakonie z pipetą, co pozwala zachować czystość mikrobiologiczną produktu.

Algorich przeznaczone jest to cery suchej i bardzo suchej, a Algolight do cery tłustej i mieszanej. Produkty można stosować rano i wieczorem pod krem lub bezpośrednio pod makijaż. Obydwa mają działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące i silnie odżywiające skórę twarzy. Marka planuje poszerzenie gamy swoich dermokosmetyków o inne produkty, które będą stanowić uzupełnienie całej linii.

Cena każdego serum: 139 zł / 30 ml (www.sensummare.pl)

Sensum Mare Algolight

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ