PODZIEL SIĘ
głodówka

Prolon do 5-dniowa dieta imitująca głodówkę. Jest już hitem w Stanach, teraz czas na Polskę i Europę. To wyjątkowy i opatentowany produkt będący efektem wieloletniej pracy naukowców z prof. Valterem Longo na czele. Dlaczego – skoro jest oparty na powszechnie dostępnych składnikach roślinnych – nie da się go zastąpić daniami przygotowywanymi samodzielnie w domu?

– Ponad 20 lat zajęło nam opracowanie idealnej formuły diety naśladującej głodówkę – wyjaśnia prof. Valter Longo, światowej sławy gerontolog. – Dzięki wieloletnim badaniom dowiedzieliśmy się, ile jedzenia można dodać, aby nie stracić efektu poszczenia, i jakie składniki powinna zawierać taka dieta. Uzyskaliśmy produkt, który zawiera mało protein i mało cukru, a stosunkowo dużo tłuszczy. Oparty jest na składnikach roślinnych, zawiera też specjalnie opracowane suplementy, które maksymalizują odżywcze wartości spożywanych posiłków. To zapewnia bezpieczeństwo terapii głodówkowej, na wypadek, gdyby organizm zaczął sięgać zbyt głęboko do swoich rezerw. A to niestety dzieje się, gdy pacjenci samodzielnie próbują naśladować głodówkę w domu. Zamiast pozytywnych efektów, pojawiają się negatywne, dlatego naprawdę odradzam takie improwizacje.

Prolon, czyli gotowa dieta imitująca głodówkę

Młody organizm nie ma stanów zapalnych, szybko się regeneruje, jego układ obronny działa bez zarzutów – mówi prof. Longo. – Potem, z wiekiem i na skutek złego stylu życia, zaczynają się problemy, a wskaźniki zdrowotne, takie jak poziom cholesterolu czy cukru, pogarszają się. Gdy skaleczymy się, skóra zaczyna się goić i po kilku dniach jest wyleczona. Nasz organizm od środka nie ma tak cudownych właściwości. Możemy jednak pomóc mu w regeneracji i uruchomić w nim procesy antyzapalne i naprawcze – właśnie poprzez okresowe poszczenie i stosowanie zasad diety długowieczności.

ProlonProlon to gotowe posiłki, które otrzymujesz w 5 małych pudełkach (po jednym na każdy dzień). Znajdują sięw nich  batoniki energetyczne, zupy, różnorodne przekąski, napoje i suplementy. Posiłki składają się one z całkowicie wegańskich składników organicznego pochodzenia (w tym świeżych oliwkach, warzywach, owocach, orzechach, nasionach, ciemnej czekoladzie, herbatkach ziołowych). Nie zawierają żadnych dodatków, substancji chemicznych ani środków konserwujących (jedynie napój energetyczny zawiera naturalny środek konserwujący: polieleinę). Są ubogie w białko i węglowodany, a bogate w zdrowe tłuszcze. I, co warto podkreślić, naprawdę są smaczne (przygotowane we współpracy z szefami kuchni)! Pierwszego dnia spożywasz 1100 kcal, przez kolejne cztery – ok. 750 kcal dziennie. To gotowa recepta na młodość!

Zobacz film, w którym prof. Valter Longo wyjaśnia, na czym dokładnie polega dieta imitująca głodówkę i dlaczego nie da się jej niczym zastąpić:

Partnerem działu jest:

logo Prolon

www.prolon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ