PODZIEL SIĘ
Novabeauty.pl

Firma Nova Group otworzyła nowoczesny sklep internetowy NovaBeauty.pl. Są w nim sprzedawane marki kosmetyczne z porfolio Nova Group, m.in. Skeyndor, Arosha, Maria Galland, Kurland, jak również w przyszłości – będą dostępne wybrane pozycje sprzętowe i akcesoria.

Istotną częścią sklepu będzie panel dla profesjonalistów. Pozwoli on w sposób łatwy i intuicyjny obsługiwać klientom gabinetowym własnych klientów np. poprzez wręczenie im specjalnych kodów rabatowych, w celu budowania własnych, długoterminowych programów lojalnościowych.

– Platformę zakupową Novabeauty.pl zbudowaliśmy po to, aby wspierać działania naszych klientów, w tych niełatwych czasach. Dzisiaj naturalnym kierunkiem rozwoju dla firm są rozwiązania digital. Właściwie zaprojektowane i realizowane nie tylko budują rozpoznawalność gabinetu ale również intensyfikują sprzedaż. Przekazujemy na ręce właścicieli gabinetów innowacyjne narzędzie, które sprawi, że nawet w momencie nawrotu epidemii dalej będą mogli zarabiać, działając wirtualnie – mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group.

Nova Group chce umożliwić klientom gabinetowym korzystanie z porad grona ekspertów, którzy mają za zadanie doradzać przy zakupach, odpowiadać na pojawiające się pytania oraz informować o aktualnej ofercie produktowej. Planowane są także sesje Q&A, webinary oraz wspólne akcje z influencerami.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.