PODZIEL SIĘ

Emerge to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.
Zabieg wykonywane laserem Emerge:
• Odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
• Usuwanie zmian pigmentowych
• Redukcja zmarszczek
• Poprawa jędrności skóry
• Redukcja blizn i rozstępów

Jak działa Emerge?

Laser frakcyjny Emerge stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.
Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki.  Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

Laser Emerge posiada 3 tryby pracy:
• Manualny (stemplowanie) – dla precyzyjnych zabiegów na niewielkich obszarach
• AutoGlide™ – dla przyspieszonego tempa pracy
• AutoStamp™ – dla ułatwienia wykonywania zabiegów.

Zabieg Emerge wykonasz m.in. w:

Biomedica Day Spa
Kruszyna, Żurawia 1
66-100 Sulechów
www.spa-sulechow.pl
tel: 501431595

laser Emerge
Efekty zabiegów wykonanych z zastosowaiem lasera frakcyjnego Emerge
PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.