PODZIEL SIĘ
kremowanie twarzy

Peptydy zyskują popularność nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w kosmetologii. Nic dziwnego, mają niezwykle silne właściwości regeneracyjne, a ich mnogość pozwala tak skomponować aktywny kompleks w preparacie do mezoterapii czy kremie, aby skutecznie i w ukierunkowany sposób rozwiązywać różne problemy skóry. Na polskim rynku właśnie pojawiły się trzy nowe kremy do codziennej pielęgnacji Dermaheal – markę tę możesz już znać z produktów do mezoterapii, w tym niezwykle skutecznych koktajli na łysienie (kultowy Dermaheal HL) czy pod oczy, a także serum pod oczy i linii do pielęgnacji włosów. 

kremowanie twarzyJak działają peptydy?

Wszystkie produkty Dermaheal są produkowane przez koreańską firmę Caregen, która jako pierwsza na świecie zarejestrowała użycie czynników wzrostu w produktach kosmetycznych oraz opatentowała ponad 100 innowacyjnych formuł na bazie peptydów biomimetycznych – do stosowania w kosmetykach i w medycynie. Co jest wyjątkowego w peptydach biomimetycznych wytwarzanych w jej laboratoriach? To syntetyczne peptydy o działaniu identycznym do naturalnie występujących w naszym organizmie czynników wzrostu, co zostało udowodnione w badaniach. Mają one silne działanie pobudzające i regenerujące. Firma Caregen produkuje wiele rodzajów peptydów o różnym działaniu, co pozwala tworzyć najbardziej efektywne terapie na różne problemy skóry – a dzięki zastosowaniu w różnych produktach optymalnego stężenia starannie wyselekcjonowanych peptydów ich skuteczność jest bardzo wysoka. Efektywność zabiegów podnosi też unikalny system stopniowego uwalniania peptydów i innych składników aktywnych do skóry. Pacjenci szybko zauważają rezultaty, które zawsze są naturalne i przewidywalne, a zabiegi i kosmetyki – bezpieczne. Ostatnio marka skupiła się też na badaniu i wykorzystaniu komórek macierzystych – znalazły się one w jednym z nowych kremów.

kremy DermahealNowa gama kremów

Polecamy trzy nowe kremy Dermaheal, których formuły zostały oparte o starannie wyselekcjonowane kompleksy peptydowe. Są to:

Hit! Dermaheal Cosmeceutical Anti-Wrincle Cream – krem oparty o kompleks peptydowy i komórki macierzyste. W widoczny sposób redukuje zmarszczki, generując nowe komórki skóry i zwiększając jej elastyczność. Pobudza produkcję kolagenu, elastyny, fibronektyny i kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra jest sprężysta i nawilżona, ma lepszy wygląd i strukturę.

Dermaheal Valizing Cream – krem o silnym działaniu rewitalizujacym. Redukuje drobne linie i zmarszczki, generując nowe komórki skóry i zwiększając jej elastyczność, poprzez pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny, fibronektyny i kwasu hialuronowego.

Dermaheal Skin Delight Cream  wyrównuje koloryt skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień, dzięki zawartości peptydów biomimetycznych o działaniu rozjaśniającym. Intensywnie nawilża i odżywia suchą i przemęczoną skórę, nadaje jej promienny i wypoczęty wygląd.

Cena: 40 g, ok. 350 zł

Więcej kosmetyków z peptydami na:
www.antiaging.com.pl
AntiAging-Institute-logo

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ