PODZIEL SIĘ
Purles HydraOxy

Słabe dotlenienie prowadzi do zaburzenia procesów regeneracyjnych skóry, powodując szybsze starzenie, szarość i brak blasku. Liinia nawilżająco-dotleniająca Purlés HydraOxy Intense została stworzona z myślą o potrzebach takiej skóry, a także cery suchej, odwodnionej i dojrzałej. 

Tlen jest niezbędny do życia – wykorzystywany jest w przemianach chemicznych zachodzących właściwie w każdej komórce organizmu, w wyniku których z pożywienia uwalniana jest energia niezbędna do jego funkcjonowania. Tlen oraz substancje odżywcze dostarczane są do każdej komórki skóry poprzez sieć drobnych naczyń włosowatych, które pod wpływem różnych czynników (takich jak zanieczyszczenia środowiskowe czy tzw. cyfrowe – światło niebieskie) ulegają uszkodzeniom, co prowadzi do słabszego utlenowania komórek. Poza tym skóra „oddycha” coraz gorzej wraz z wiekiem – co oznacza, że staje się słabiej utleniona. W efekcie staje się szara, ziemista, matowa, wiotka, szybciej pojawiają się na niej zmarszczki.

W gamie HydraOxy Intense zastosowano zaawansowane technologicznie formuły, które:

  • pobudzają krążenie krwi w tkankach
  • pobudzają transport tlenu i jego wychwytywanie (poprzez pobudzenie receptora HIF-1α stymulującego geny odpowiedzialne za niwelowanie skutków niedotlenienia)
  • stymulują mitochondria do oddychania komórkowego

Składniki aktywne wykorzystane w produktach przywracają także skórze właściwy poziom nawilżenia. Dzięki temu polepsza się jej ogólna kondycja, poprawia się mikrokrążenie i zdolność do regeneracji. Skóra zyskuje zdrowy blask, jest wygładzona, a objawy starzenia zredukowane.

125 Purles HyalurSoft Cream / Lekki Krem HyalurSoft

Intensywnie nawilżający krem o lekkiej konsystencji dla każdego typu skóry, szczególnie suchej i odwodnionej. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego skutecznie nawilża, tworzy ochronny film, a także wygładza powierzchnię skóry. Po 3 godzinach od aplikacji nawilżenie skóry wzrasta o 30%. HyalurSoft Cream ze względu na swoją lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję polecany jest również dla odwodnionej skóry przetłuszczającej się/tłustej, czy jako krem pod makijaż.

Pojemność: 50 ml, cena: 100 zł

Purles HydraOxy126 Purles HyalurOxy Rich Cream / Bogaty Krem HyalurOxy

Odżywczy, intensywnie nawilżający krem dla skóry suchej, bardzo suchej i dojrzałej. Bogata i aksamitna konsystencja gwarantuje komfort stosowania. Kwas hialuronowy i gliceryna pochodzenia naturalnego przywracają skórze nawilżenie. Działanie przeciwstarzeniowe zapewnia zaawansowany Glycokin Complex, który stymuluje syntezę wielu ważnych struktur budujących skórę. Ekstrakt z brązowych alg wzmacnia efekt anti-aging, dodatkowo dotlenia skórę. Zapewnia jej to ujędrnienie, wygładzenie oraz redukuje objawy starzenia się.

Pojemność: 50 ml, cena: 100 zł

Purles HydraOxy127 Oxy Skin Cell Activator / Oxy Aktywator Komórek Skóry

Zamknięta w ampułce skoncentrowana dawka substancji aktywnych. Formuła preparatu zawiera zaawansowany technologicznie, bogaty w aminokwasy Cell Renewal Complex. Poprawia on mikrokrążenie skórne i pobudza proces oddychania komórkowego, sprawiając, że poziom wytwarzanej energii mocno wzrasta. Przekłada się to na intensywniejsze działanie regeneracyjne, odbudowę skóry, a co za tym idzie działanie redukujące objawy starzenia się. Dodatek takich substancji jak mocznik, Sodium PCA, hialuronian sodu czy mleczan sodu zapewnia działanie nawilżające. Ampułka dedykowana w sposób szczególny skórze suchej, odwodnionej i dojrzałej.

Pojemność: 5 x 2 ml, cenna: 79 zł

Purles HydraOxy

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.