Przywrócenie komfortu intymnego

1458
1
PODZIEL SIĘ

Nowoczesna ginekologia nazywana jest funkcjonalną, ponieważ jej celem jest nie tylko poprawa wyglądu estetycznego okolic intymnych, ale też ich funkcjonowania. Marka Neauvia oferuje nie tylko pełną gamę zabiegów rewitalizujących i poprawiających komfort życia intymnego, ale też nowość – pierwszy kosmetyk do codziennej pielęgnacji tych stref.  

Czy wiesz, że:

28% kobiet z problemem suchości pochwy szuka pomocy u lekarza
60% ma dolegliwości z powodu suchości pochwy
45% skarży się na nieudane życie seksualne spowodowane suchością pochwy
27% unika kontaktów seksualnych z powodu dolegliwości pochwy
85% kobiet w okresie menopauzy nie rozmawia o swoich problemach intymnych
60% ukrywa swoje dolegliwości przed partnerem
72% wcale nie leczy objawów

Neauvia Intense RoseOdpowiedzią na problemy intymne są zabiegi z zastosowaniem preparatu Neauvia Intense Rose, który zawiera: kwas hialuronowy pozyskiwany w organiczny sposób (co decyduje o jego maksymalnej czystości i bezpieczeństwie zabiegów) oraz hydroksyapatyt wapnia, który pobudza tkanki do produkcji kolagenu, wspomagając naturalną odnowę skóry.

Korzyści:

 • Są to zabiegi nieinwazyjne, bezpieczne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym, zwykle trwają ok. 30 minut.
 • Natychmiastowy i długotrwały efekt – utrzymujący się do roku.
 • Brak blizn po zabiegu.
 • Brak okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.
 • Kwas hialuronowy jest całkowicie biodegradowalny – uzupełnienie po 12 miesiącach 50% objętości.
 • Wzrost przyjemności i satysfakcji seksualnej obu partnerów!
 • Możliwe nieinwazyjne leczenie atrofii pochwy okresu menopauzalnego (najlepsze efekty daje połączenie Neuvia Intense Rose + lasera MonaLisa Touch + terapii estrogenowej).
 • Doskonały sposób na rewitalizację okolic intymnych po porodzie.

Rewitalizacja okolic intymnych

Narządy płciowe, tak samo jak pozostałe części ciała, ulegają procesowi starzenia, co najbardziej dostrzegalne jest w okresie menopauzalnym, kiedy spada poziom produkcji kolagenu oraz estrogenu. Wskutek tego procesu błona śluzowa pochwy staje się mniej elastyczna, a okolice intymne słabo nawilżone, co może prowadzić do podrażnień, mikrourazów, jak również do częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych mniejszych. Nie jest to jednak problem jedynie kobiet w wieku menopauzalnym. Brykają się z nim także kobiety młode, których dolegliwości mają podłoże genetyczne. Zabieg podania kwasu hialuronowego ma na celu złagodzenie objawów starzenia się skóry okolic intymnych, poprawiając ich elastyczność oraz zmniejszając suchość skóry oraz śluzówki.

Neauvia Intense Rose, ginekologia estetycznaWskazania do zabiegu:

 • wysokie stadium suchości pochwy
 • wiotka i sucha skóra okolic intymnych
 • otarcia, urazy powodujące częste infekcje intymne
 • świąd okolic intymnych
 • ból podczas stosunku

Zabieg trwa ok. 30 minut, bezpośrednio po nim pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Okolice intymne stają się nawilżone i elastyczne, bardziej odporne na uszkodzenia. Ustępują też dolegliwości w postaci bólu i świądu. Efekty widoczne są po ok. tygodniu od zabiegu i utrzymują się około roku.

Augmentacja warg sromowych większych

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg wykonuje się zarówno u młodych kobiet, które z powodów estetycznych chcą poprawić kształt swoich warg sromowych, a także u tych, których wargi sromowe są zbyt małe. Defekty warg sromowych powodują często podrażnienia i infekcje, ból podczas współżycia oraz dyskomfort podczas codziennych czynności. Zabieg zalecany jest także kobietom w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym, po chemioterapii, bądź w okresie znacznego spadku wagi, czyli wtedy, gdy zaczynają postępować zaniki tkanki, a skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna.

Zabieg trwa ok. 30 minut i od razu po nim pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Efekt zwiększenia i wymodelowania warg sromowych widoczny jest po tygodniu i utrzymuje się ok. roku.

Powiększenie punktu G

Kwasem hialuronowym można też powiększyć, uwydatnić i ujędrnić punkt G. Zabieg skierowany jest do wszystkich kobiet borykających się z problemem braku orgazmu podczas stosunków oraz w przypadku spadku doznań erotycznych związanych z wiekiem. Poprawia właściwości punktu G, niwelując wcześniejsze niedogodności związane z niedostatecznym osiąganiem satysfakcji seksualnej.

Neauvia Rejuvenation Rose, żel do okolic intymnychLekarz wstrzykuje niewielką ilość kwasu hialuronowego w miejsce poddane zabiegowi, bezpośrednio po nim pacjentka może wrócić do codziennych aktywności, a już po kilku godzinach od zabiegu może współżyć.

Nowość! Żel do pielęgnacji intymnej Neauvia Rejuvenation Rose

Rejuvenation Rose to delikatny żel przeznaczony do codziennego stosowania w miejscach intymnych, o silnym działaniu zmiękczającym, nawilżającym i wypełniającym. Stosowanie żelu przyspiesza proces odbudowy naskórka, dzięki czemu można go aplikować również na skórę podrażnioną. Preparat utrzymuje ponadto naturalne pH miejsc intymnych (4,5) oraz poprawia właściwości zabezpieczające śluzówki. Co więcej, żel zawiera także czynniki wzrostu EGF i KGF.
 Polecamy do codziennej pielęgnacji!

Więcej informacji o zabiegach i listę klinik znajdziesz na:
www.neauvia.pl

neauvia_logo-1

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.