Przetestuj linię Oillan Med+ dla alergików!

Przetestuj linię Oillan Med+ dla alergików!

405
0
PODZIEL SIĘ

Wróć do działu>

Cierpisz z powodu alergii kontaktowej albo alergii na pyłki? Dokucza Ci kurz, pleśń albo sierść zwierzaków? Weź udział w naszym wielkim teście produktów przeznaczonych specjalnie do skóry z objawami alergii kontaktowych i pyłkowych Oillan med+. Szukamy aż 50 osób, które przetestują na swojej skórze nowe produkty i podzielą się z nami swoimi opiniami!

Co dokładnie testujemy?

Pełną gamę produktów Oillan med+ Ochrona przed alergiami kontaktowymi i pyłkowymi, którą tworzą 3 produkty:

  • Intensywnie regenerujący krem punktowy – hit linii, produkt na bazie sukralfatu, który tworzy na skórze warstwę ochronną przed alergenami, oraz soku z liści aloesu i azjatykozydu o silnym działaniu regenerującym i łagodzącym,
  • Kojąco-ochronny balsam do ciała – do pielęgnacji całego ciała,
  • Kojąco-ochronna emulsja do mycia – do codziennego oczyszczania skóry narażonej na działanie alergenów.

Produkty eliminują świąd, mrowienie i uczucie dyskomfortu, zmniejszają reaktywność skóry, zmiękczają i nawilżają, zapobiegają przenikaniu alergenów w głąb skóry. Skutecznie chronią przed uwrażliwieniem na alergeny kontaktowe, takie jak nikiel, chrom, perfumy, parafenylenodwuamina, formaldehyd, lateks, aluminium, sierść, kurz. Przeznaczone są do codziennej profilaktyki i niwelowania zmian skórnych powstałych w wyniku alergii kontaktowej i pyłkowej.

Więcej o gamie Oillan med+ Ochrona przed alergiami kontaktowymi i pyłkowymi >

Zobacz wyniki badania nad kremem Oillan med+ wśród pacjentów Kliniki Pawlikowski w Łodzi:

Jak zgłosić się do testów?

Weź udział w naszej ankiecie dotyczącej alergii i wypełnij dodatkowo część zgłoszeniową. Wystarczy napisać, dlaczego chcesz przetestować gamę Oillan med+ Ochrona przed alergiami kontaktowymi i pyłkowymi – wybranym 50 osobom prześlemy produkty do testowania, a w ślad za nimi ankietę z pytaniami on line, poprzez którą podzielą się z nami swoimi opiniami. Zapraszamy!

Wzięcie udziału w testowaniu produktów oznacza akceptację regulaminu akcji >

testy Oillan

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ