PODZIEL SIĘ
Onda

ITP S.A., wiodący dystrybutor wyspecjalizowany w dostarczaniu opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce, zaprezentował 27 lutego 2019 roku we wnętrzach Solutions Rent w Warszawie nowość w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową – technologię ONDA!

Wspólnie z ekspertami i partnerami konferencji z klinik: Ambasada Urody Warszawa, Holistic Clinic Warszawa, Vesuna Kraków, EstMed Białystok, Good Time Day Spa Poznań Dyrektor Generalna ITP S.A. Katarzyna Nadolna poprowadziła panel dyskusyjny na temat, który jest tak powszechny wśród kobiet jak redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry.

OndaJak działa Onda?

zabieg OndaTa nowa technologia oparta jest na falach mikrofalowych Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHz, dzięki czemu działa na niemal całej podskórnej tkance tłuszczowej w wybranym obszarze. Głowice wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna chroniona przed przegrzaniem.

Zabieg:

  • redukuje cellulit – efekty są widoczne już po jednym zabiegu,
  • redukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową – fale Coolwaves rozbijają komórki tłuszczowe, które są następnie usuwane w naturalnych procesach metabolicznych,
  • ujędrnia skórę – wywołując skurcz włókien kolagenowych i pobudzając naturalną produkcję kolagenu w skórze.

Już jeden zabieg daje widoczne rezultaty, zwykle zaleca się wykonanie serii np. 4 zabiegów.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ