PODZIEL SIĘ
Poznaj efekty zabiegu przed jego wykonaniem

Wiele z nas chciałoby poprawić swój wygląd. Marzy nam się większy biust, węższa talia, mniejszy nos…

W osiągnięciu upragnionego celu może pomóc operacja plastyczna, jednak znaczna część kobiet nie decyduje się na nią z obawy, że efekt zabiegu zawiedzie ich oczekiwania. Teraz, dzięki rewolucji w chirurgii plastycznej, nie muszą się o to martwić. Wszystko za sprawą konsultacji z użyciem nowatorskiego urządzenia Vectra, z którego w ramach programu „Twoja Metamorfoza” korzystają specjaliści Szpitala Lux Med w Warszawie (chirurdzy plastyczni dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas). W trakcie konsultacji pacjentki mogą poznać przewidywalne rezultaty zabiegu jeszcze przed jego wykonaniem!

Urządzenie Vectra w ciągu kilku sekund wykonuje serię wysokiej jakości zdjęć, które wychwytują najdrobniejsze szczegóły budowy anatomicznej ciała. Następnie system komputerowy przetwarza zdjęcia i generuje szczegółowy obraz twarzy oraz sylwetki w technologii 3D. Chirurg plastyk, po wysłuchaniu oczekiwań pacjentki, dzięki dokładnej analizie pomiarowej może zaproponować zmiany, których wizualizacja widoczna będzie na monitorze.

W ten sposób możemy się dowiedzieć, jak zmieni się nasza twarz po korekcie nosa lub podbródka, jaki rozmiar i rodzaj implantów piersi jest dla nas najlepszy, jak będziemy wyglądać po modelowaniu sylwetki. Oznacza to, że dzięki wizualizacji nasze obawy co do rezultatów zabiegu mogą się znacznie zmniejszyć!