PODZIEL SIĘ
Juvederm Ultra Smile to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokainą (miejscowym środkiem znieczulającym) przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.

Zabieg: Powiększanie ust preparatem Juvederm Ultra Smile
Gdzie: Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Testowała: Wioleta S.

 

O skórze:

Moim problemem były bardzo małe usta.

O zabiegu:

Przed zabiegiem została przeprowadzona konsultacja z panią doktor Małgorzatą Żyrą ( bardzo miła i delikatna osoba), która dokładnie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. A miałam ich wiele, można powiedzieć, że obawiałam się wszystkiego, że efekt będzie bardzo wulgarny i nienaturalny,  że mogą wystąpić jakieś efekty uboczne, że ból będzie nie do wytrzymania.

Ku mojemu zdziwieniu ból był niewielki, raczej takie nieprzyjemne uczucie. Po zabiegu usta były trochę zdrętwiałe ( ale to chyba przez znieczulenie) i lekko zaczerwienione. Na drugi dzień lekko spuchnięte (jednak w niczym mi to nie przeszkadzało).

– Cały zabieg korekcji ust trwa mniej więcej pół godziny. Dla zwiększenia komfortu pacjenta przed zabiegiem usta znieczulamy kremem Emla. Preparaty używane do ust oparte są na bazie kwasu hialuronowego. Jest on jednym najbezpieczniejszych wypełniaczy, gdyż naturalnie występuje w ludzkim organizmie, ale po jakimś czasie bezpowrotnie się do niego wchłania, przez co potrzebne jest powtórzenie zabiegu. Kwas hialuronowy, oprócz powiększania ust, dodatkowo je nawilża. W przypadku pani Wiolety użyłam 0,55 ml preparatu Juvederm Ultra Smile, dzięki czemu efekt zabiegu jest naturalny – tłumaczy dr Małgorzata Żyra.

Efekty zabiegu:

Z dnia na dzień usta wyglądały coraz lepiej. A  po tygodniu już był widoczny pożądany efekt. Profesjonalizm Pani Doktor sprawił, ze gdy patrze w lustro widzę piękne, a przede wszystkim naturalne usta.

Teraz wiem, że nie ma się czego bać i że powiększone usta też mogą wyglądać bardzo naturalnie. Polecam ten zabieg wszystkim kobietom chcącym poprawić swój wygląd. I z całego serca dziękuje załodze Neo Lady za uszczęśliwienie mnie.

Efekt zabiegu

O salonie:

Personel był bardzo miły z profesjonalnym podejściem. A salon Neo Lady uważam za najlepszy w jakim byłam.

Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia
Katarzyna Wasielewska
ul. Ks. Osińskiego 4a
82-300 Elbląg

www.neolady.pl
tel. +48 55 239 61 36
tel. kom. 667 938 373

dr Małgorzata Żyra
dr Małgorzata Żyra