PODZIEL SIĘ
powiększanie penisa

Preparaty kwasu hialuronowego zyskują popularność w modelowaniu okolic intymnych. U kobiet pozwalają odbudować objętość warg sromowych większych (które zanikają na skutek upływu czasu lub intensywnych ćwiczeń), a u mężczyzn – wykonać zabieg powiększania penisa. 

Za prawidłowo rozwiniętego penisa uznaje się członek, którego wielkość w stanie wzwodu przekracza 10 centymetrów, ale: członek należy do małych, jeśli wtedy nie przekracza 14 cm; jest średni – gdy ma między 14 a 18 cm (większość panów!); duży – gdy ma powyżej 18 cm. Rozmiar penisa jest zaprogramowany w genach i można go określić dopiero po zakończeniu okresu dojrzewania. Dla mężczyzn – to bardzo ważny aspekt męskości, który bywa często powodem do kompleksów. Szybki i dający natychmiastowy efekt zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym może więc skutecznie poprawić samopoczucie i pewność siebie, a rezultat jest bardzo naturalny (zarówno w wyglądzie, jak i odczuciach). Zabieg wykonywany jest także wtedy, gdy występuje dysproporcja między narządami płciowymi partnerów, która uniemożliwia im osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej. Uwaga! Zabieg nie pomaga w wypadku problemów z potencją!

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Przede wszystkim – jest bezbolesny, ponieważ odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Lekarz precyzyjnie podaje podskórnie żelowy preparat kwasu hialuronowego (np. Desirial, Neauvia) za pomocą cienkiej kaniuli. Wszystko trwa ok. 30-40 minut.

Jakie daje efekty?

Tą metodą można pogrubić członek nawet do 3-5 cm w obwodzie i wydłużyć go 1-2 cm we wzwodzie. Co ważne, efekty są widoczne od razu i utrzymują się zwykle ok. 2 lat! Po tym czasie zabieg można powtórzyć, kwas hialuronowy można też w każdym momencie dostrzyknąć.

O czym pamiętać po zabiegu?

Po zabiegu przez około tydzień lub dwa tygodnie może utrzymywać się obrzęk. Czasami pojawiają się też nierówności, które samoczynnie znikają (pacjent powinien przez kilka dni masować członka, co ułatwia równomierne rozprowadzenie kwasu hialuronowego). Przez co najmniej dwa, a najlepiej cztery tygodnie po zabiegu wskazane jest wstrzemięźliwość seksualna.

Zabieg powiększania penisa można też wykonać, wykorzystując własny tłuszcz pacjenta (pobrany z innej części ciała) – wtedy efekt jest trwały.

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ